• Krátkometrážní

Rammstein: Rosenrot (2005) (hudební videoklip)

Toľká nevinnosť srší zo slečný vo videoklipe..ale nie je všetko také, ako sa zdá :) Zo skupiny Rammstein však pre mňa nikdy žiadna nevinnosť sálať nebude a práve to ma na nich baví. Každý ich počin je výnimočný a Rosenrot nie je výnimkou.

Rammstein: Sonne (2001) (hudební videoklip)

Prečo až teraz prichádzam na to, aká je táto hudba fascinujúca? No, lepšie neskoro ako nikdy. Vďaka Rammsteinu si naďalej môžem zdokonalovať nemecký jazyk. Eins, zwei, drei, vier, fünf, sechs, sieben, acht, neun, aus :)

Guns N' Roses - Don't Cry (1991) (hudební videoklip)

Pravé hrajú túto skladbu a môžem povedať že som v eufórií. Samozrejme ako vždy, keď ju počujem. V dnešnej dobe sa už takéhoto skvostu asi nedočkám, čo je veľká škoda. Ale nevadí, ako spieva Axl, nebudem kvôli tomu plakať. Môžem si ju predsa kedykoľkvek vypočuť :)

Nirvana: Smells Like Teen Spirit (1991) (hudební videoklip)

Aká Ťa je len škoda Kurt. Zanechal si tu po sebe nenahraditeľný odkaz, ku ktorému patrí určite aj Smells Like Teen Spirit. Takúto hudbu by mali viac hrávať v rádiách. Ale to môžem asi len snívať..

Lana Del Rey: Ride (2012) (hudební videoklip)

Všimla som si, že Lana si do klipov nevyberá nagélovaných fešáčikov, ale mne to vôbec nevadí. Celých 10 minút má v tomto prípade niečo do seba. Fascinuje ma jej štýl, nemôžem si pomôcť..

Guns N' Roses - November Rain (1991) (hudební videoklip)

Je neuveriteľné, že táto balada má už toľko rokov čo ja a stále má čo povedať. Nikdy však nezostarne (narozdiel odo mňa) a nikdy nestratí svoje čaro.

The Prodigy: Smack My Bitch Up (1997) (hudební videoklip)

Prodigy patria k tým skupinám, ktoré si takéto zakázané klipy môžu dovoliť. Lahôdka pre uši a pre niekoho samozrejme aj pre oči :)

Linkin Park: Numb (2003) (hudební videoklip)

Ako to, že tu nevidím žiaden komentár? Zhrniem to asi takto, niekedy sa cítim presne ako dievča vo videoklipe. A myslím si, že nie som sama...