Na chalupě (2016) (pořad)

Nedeľná oddychovka. Neviem aké staré sú tu tie odpady, ale pre mňa za 100%.

Heslo (2017) (pořad) odpad!

Tak toto je fakt odpad. Nezaujímavá, nevtipná relácia. Aj sám Junior si určite uvedomuje, že toto je neskutočný sranec s prepáčením.

Madre, aiutami. (2014) (seriál)

Po pozrení všetkých 4 dielov musím povedať, že keď som sa dozvedel, kto je v skutočnosti záhadný Dominus, tak som zostal riadne prekvapený. To aby som si to celé pozrel znova. Inak musím dať 4*, lebo som to proste musel dopozerať. Btw. Popis na čsfd dosť pletie s tým pátraním v Kongu.

Co na to Češi (2016) (pořad)

A to som si myslel, že Andrej Bičan fičí na tom najkvalitnejšom matroši, ale očividne som sa mýlil. Ale čo je ešte horšie, to Mátonožného šušlanie sa nedá počúvať.

LokalFilmis (2015)

Hviezdička dole za cenzurovaného fala, pol hviezdičky za animáciu rytmausa a pol hviezdičky za nietoré hudobné vložky. :)

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Americký sitkom, ktorý mi dokonale sadol svojím "18+" humorom a pre mňa osobne v ňom Charlie Sheen ani nehral a dokonale si užíval toho v čom je doma - "ženy a chľast". Preto sa asi ani netreba čudovať tomu, že postupne sa tento jeho životný postoj premietol do nezhôd s tvorcami a keď na jeho miesto angažovali Ashtona Kutchera, seriál pre mňa stratil dušu. Nie, že by som si ho nepozrel aj teraz, Jon Cryer si stále svoju rolu večného smoliara plní vynikajúco a jeho seriálový syn Jake naozaj dospel. Suma sumárom 75%.

Panelák (2008) (seriál)

Panelák je počin slovenského scenáristu Andyho Krausa, ktorý si vždy rád pozriem, napriek tomu, že ma nebaví byť kŕmený Búrlivým "burčiakom", "neplačúcimi chlapmi" či inými slovenskými "romantickými" seriálmi. Je tomu tak preto, že tento denný seriál je z môjho pohľadu niečím iný. Neútočí na mňa nejakými srdcervúcimi scénami, dramatičnosti je tak akurát a humor, ktorý sa v seriáli vyskytuje, mi proste sadol. Či už sú to robotníci Imre s Gejzou, záhorák Imro, moták Kubo Švehla a následne scény s mafiánom Maslákom či Duškom a takto by som mohol pokračovať, tak ma vyslovene nikto neirituje a ja si dobre oddýchnem pred ďalším pracovným dňom. Navyše musím oceniť, že sa seriál nevysiela v piatok, kedy sa dokáže človek zrelaxovať aj inak. Preto rozhodne plná trefa v podobe 100%, keďže som pri paneláku vydržal už nejakých pár rokov a pre mňa osobne presne spĺňa svoj účel.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Seriál, ktorého časti samozrejme výhradne s neskutočne kvalitným českým dabingom môžem momentálne pozerať na Prima Cool alebo Joj Plus stále donekonečna a stále neprepnem. Vyslovene ma nudia len "muzikálové" časti, keď spev dominuje pred príbehom. Je pravda, že nové "moderné" časti, odkazujúce na produkty "zahryznutého jabĺčka", či FB ma už tak neberú, preto len 95%.

38 (2014)

/Videné v kine - slovenská premiéra v LM/ Priznám sa, že pôvodne som na tento vlastne skôr dokument ako film, ani nemal chuť ísť. Bál som sa, či tvorcovia nebudú hrať na citovú strunu človeka, zas na druhú stranu ma účasť Dana Dangla na tomto projekte ubezpečovala, že tomu tak nebude. Navyše, keď som si na stránkach Golden Apple Cinema v Lipt. Mikuláši prečítal, že sa osobne s moderátorom Marcelom Forgáčom zúčastní "mikulášskej" premiéry, rozhodnutie bolo jasné. Pár dní pred premietaním bolo vypredané a určite aj plná sála umocňovala zážitok z tohto, napíšem už teraz, výborne spracovaného dokumentu o jednej z najväčších postáv nie len slovenského hokeja - Palovi Demitrovi. Príhody manželky Majky, susedov, Palovho oca, spoluhráčov, či zábery z jeho zápasov rozhodne nenudili a milo prekvapili záverečné titulky, keď citlivo odľahčili smutný koniec jeho krátkeho, ale o to intenzívnejšieho života. Nemôžem ako veľký športový fanúšik inak, ako 100%

Labyrint: Útěk (2014)

/Videné v kine v LM/ Už trailer naznačoval, že sa bude jednať o film, pri ktorom budem určite napínavo očakávať, čo sa bude diať ďalej. Zároveň som však vedel, že je film natočený podľa knižnej trilógie a ak to s ním "risknem", tak sa budem môcť (snáď) tešiť na ďalšie pokračovania. A trailer našťastie nesklamal. Už úvodná scéna vyvolala tú správnu "trasľavú" atmosféru, aj keď tá mohla byť sčasti vyvolaná nie moc vysokou teplotou v sále. Ako dej a bohužiaľ aj čas plynul, stále som nemal dosť ako to s partiou "väzňov" nakoniec dopadne. Nechcem toho z deja naozaj nič prezrádzať, ale záver ma skutočne navnadil na to, tešiť sa na pokračovanie. Za mňa určite poctivých 90% a to tých pár percent strhávam za to, že jeden z mojich obľúbencov sa v prípadnej dvojke zrejme neobjaví, ale kto vie.