Elektra (2005)

Nehorázne blbý scénar nedokáže zachrániť nič. Mizerné výkony, akcia takmer žiadna. Niežeby tam neboli tri alebo štyri pokusy ale zostalo len pri pokusoch. Nepresvedčivé zlo skladajúce sa z postáv, ktoré sa nedostali do X-Men. Proste katastrofa. Ani Jenifer toho veľa nezachráni. A Tagawa si mal radšej zahrať hlavného zloducha namiesto posedavania a čumenia do blba.

Daredevil (2003)

Blbosť, nuda. Príšernosť. Jedine Farrell stoji za tu hviezdičku. A Jennifer za druhú.

Neviditelné zlo (2006)

Priemerná vyvražďovačka. Ale ak nemáte nejaku náročni náladu (ja som nemal) a chcete len tak pozriet nejakú nelogicku blbosť s drsnými a hodne krvavými scénami tak je tento film pre vás ako stvorený.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Dobrý akčný fiilm ale už to nie je Rambo. Už to nie je ten superhrdina, z minulých dielov. A dokonca mu boli dopriani aj spoločníci, čo tomu skôr poškodilo ako pomohlo. Z hľadiska akčnosti by som dal aj 5 * ale ako pokračovanie Rambo série mi tu niečo chýba.

Probuzení tmy (2007) odpad!

Absolútne zbytočná kravina. Plýtvanie peniazmi. Nudné, nezaujímave s otrasnými dialogmi a ešte horšími hereckými výkonmi medzi ktorými jednoznačne kráľuje Jazdec, Eccleston by o temnote nepresvedčil ani umierajúceho psa.

Křížová výprava (1999) (seriál)

Kvalitné sci-fi. Dobrý pribeh, herci a celkom slušné efekty. Čo tento seriál potápa je príšerná hudba a ešte horšie zvukové efekty. To jediné mi bráni dať vyššie hodnotenie aj keby som chcel.

Hitman (2007)

Nič svetoborne ale v rámci priemerných bečiek sa to uchytí.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Tak neviem, Vo všeobecnosti sa mi to zdá lepšie ako jednotka. Stála akcia a veľa ľudi ktorý slúžia ako kulisa pre boj dvoch mimozemských druhov. Ale mizerná kamera a strih to topia do poriadneho bahna.

Na život a na smrt (1998) (seriál)

Slušne rozpracovaný svet mortal kombatu. Seriál ma podľa mňa slušne spravené prostredie, kulisy, súboje su väčšinou na veľmi dobrej úrovni. Dosť ma však trápia povrchne prepracované postavy a dosť stupídny dej väčšiny epizód, ktoré sa začinajú opakovať podľa zabehanej schémy. Celkove sa však drží seriál celkom dobre až do prichodu Kreeye. Odvtedy idu diely dole vodou až po neskutočne dobré a prekvapujúce finále.

Přepadení 13. okrsku (2005)

Trápna priamočiara konina bez poriadnej akcie. Ale mal som pri sledovaní dobrú náladu takže nechám tie 2 *