Sunshine (2007)

Blbé a nudné. Tento film je nudný až hrôza, Evans dokazuje svoje kvality neherca a dej je nezmyselny až strach. Proste ma to nezaujalo aj ked vizuálna stránka je slušne spravená.

Lovec policajtů (2001)

Po Seagalových posledných filmov ako Tajný agent a Patriot som toho veľa nečakal ale toto je klasická seagalovka, kde Seagal mláti, láme a strieľa ako má.

Poslední mise (2004) odpad!

Ach bože prečo? Toto je hovadina na entú. Steven skončil už dávno a toto je len ďalší klinec do rakvy. Steven sa asi usiluje aby z nej nevypadol ani nahodou.

Třetí hlídka (1999) (seriál)

Ja osobne neobľubujem seriály typu Pohotovosť alebo Chicago hope, ale tento seriál som s napätím sledoval každý jeden diel. Strhujúci dej z prostredia ľudí, ktorý každý deň zachraňujú životy pričom často riskujú svoje vlastné. Postavy sú detailne prepracované a vladne medzi nimi vysoka interakcia.

Prezidentův muž (2000) (TV film)

Pohodové pozeranie. Dej je stupídny až hrôza ale akcia celkom ujde a je jej tam aj celkom dobre množstvo. Norris sa predvadza v ďalšom bečkovom filme, ktorý však ani nemá ambície robiť sa niečim iným než je.

Resident Evil: Zánik (2007)

Lepšie ako Apokalypsa. A rovnako dobre ako prvá časť. V porvnaní s ňou je tu snaha vyždímať zo scenára všetko. Postapokalyptický svet púšte, Las Vegas a celkove znázornenie života uprostred ničoho je na vysokej úrovni. Mulcahy sa v tomto filme ukazuje ako schopny režisér.

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Oveľa slabšií film ako prvý diel. Neprehľadná akcia a zle spravené súboje. Nad kvalitou posledného monštra by človek skôr zaplakal. Dejovo to rozvíja myšlienku prvej časti a dvere pre dalšiu zostali otvorené.

Resident Evil (2002)

Najlepší diel série. Je to béčko ale béčko ako sa patrí. Dej nie je nejako veľmi premakaný a určite sa dalo vyťažiť viac z adanej témy ale aj tak je to kvalitne prevedenie hry na filmove plátno. Proste film kde si nemusite veľmi trápiť mozog. Stačí len sledovať ako postavy na plátne efektne umieraju za zvuku veľmi dobre spravenej akčnej hudby.

9. rota (2005)

Veľmi kvalitný film. Prva polovica je trošku rozťahaná ale akonáhle sa dostanú do skutočnej vojny, tak sa film začne rapídne zlepšovať. Skvele spravený koniec len završuje toto kvalitné dielo.

Čistá práce (2008)

Pekne spravené. Tento film je pekne prekombinovaný, nezadrháva sa. Banková lúpež je otrepaný scénar ale tu je to svižne podané. Herecké výkony sú na vysokej úrovni.