Válka policajtů (2004)

Film mal dobrý dej aj bol dobre zahraný ale hudobná zložka to absolutne potopila. Pri tej hudbe sa človeku tak chce spať a nič viac.

Žoldáci spravedlnosti (2006) odpad!

Som sice seagalov fanúšik, ale toto je jedna z hovadin ktoré som ani nevydržal pozerať dokonca.

Hvězdný prach (2007)

Nádherne spracovaná a pútava rozprávka pre malých aj veľkých, pri ktorej som sa ani trochu nenudil.

Silent Hill (2006)

V prvej časti prvotriedny horor. Vynikajúci prechod medzi svetlom a temnotou.Mesto ktoré mení svoj tvar a temnota obklopuje všetko. Od chvíle keď sa hlavná hrdinka dostane do kostola to ide s filmom dole vodou. Začína to byť rozťahané, predvídateľné a tak trochu aj nudne a ten koniec s tou bielou obývačkou je pre mňa absolútne nepochopiteľný. Zvažoval som tri hviezdičky ale nakoniec prevážil dobrý pocit z prvej časti a dal som štyri.

Proroctví z temnot (2002)

Nie sú to úplne štyri hviezdičky. Vynikajúci začiatok, pútavy rozbeh. 3/4 filmu su nabité skvelou atmosférou, narážkami na nezname. Posledná štvrtina je však neskutočné sklamanie, ktoré som fakt nečakal po takom skvelom úvode.

Smrtící zatykač (1990)

Neuveriteľne nudné, zle spracované a bez akejkoľvek logiky.

Dolar za mrtvého (1998) (TV film)

Stupidita akú som už dávno nevidel. Otrepaný príbeh, mizerný dej, zle spravená akcia. Proste hrôza. Ta hviezdička je fakt len za tu zábavu ktoru som si sem tam užil.