Hvězdný prach (2007)

nadhera :o) a na s prominutim takovou "hovadinu" dost povedene herecke obsazeni

Ty, který žiješ (2007)

a to bylo jako co?! nekdo tu zminoval monty pythony.. jenze ti jsou narozdil od "tohoto" vtipni..

Mlha (2007)

nenasim fanatismus a pokud jde o ten nabozensky, tak tuplem.. o co jsou islamsti fanatici horsi, nez ti krestansti? vubec o nic, staci se podivat do historie na inkvizici, krizacke vypravy apod.

Až na krev (2007)

to je pekne, jak lide udelaji pro penize cokoli :) Daniel Day-Lewis - famozni vystup a mlady Paul Dano ma urcite naslapnuto do dalsich kvalitnich snimku

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

mohlo to byt delsi, ale kdovi, jak by to dopadlo.. kazdopadne je to klasika a ja jsem naprosto spokojen, Stallone zvladl comebacky obou svych zivotnich roli ve vlastni rezii uplne v pohode :-) to Fanynka19: co na tom MY mame? co na tom ma bulvar a tv nova? tohle se tam normalne deje kazdy den a to, ze to Stallone natocil jako akcni film a ne dokumentarni je snad uplne jedno.. myslim, ze tim chtel docilit, aby se tohle dostalo do povedomi lidi, protoze na akcni film prijde mnohonasobne vice lidi nez na nejaky dokument.. chapu tve krouceni hlavou, ale neuskodi si precist aktualni novinky z deni ve svete.. rambo je sice rambo, ale tenhle dil nese urcite poselstvi, precti si nejaky rozhovor se Stallonem k tomuto snimku

Poslední plavky (2008)

wtf?? a jako ve vetsine ceskych filmu dokonale odflaknuty zvuk, takze polovinu dialogu jsem ani neslysel

4 měsíce, 3 týdny a 2 dny (2007)

Otilia je naprosto vyjimecny clovek.. jestli tohle vsechno udelala pro kamaradku, ktera je mimochodem naprosto vygumovana, tak si nedokazi predstavit, co vsechno je ochotna obetovat pro sve nejblizsi.. cely film jsem ji tise obdivoval.. oproti tomu Gabita co veta, to na facku.. nejvic me nastvalo, jak naprosto "v klidu" podcenila celou situaci, nechanim tehotenstvi dojit do pateho mesice pocinaje a porusenim vsech dohod s Bebem konce.. Gabita je osoba lhostejna a pasivni, ktera je naprosto neschopna zvladnout jakoukoli situaci, presny opak Otilie, ktera i pres moralni dilema, vycitky svedomi a drsnou dobu totality nasadi vsechny sve sily, aby pomohla sve kamaradce, kterou musi mit strasne rada, kdyz dokazala obetovat i sve telo..

Šifra mistra Leonarda (2006)

pekna, zabavna, prumerna akcni podivana.. herci se moc nepredvedli, aspon se dobre divalo na Audrey Tautou :-)

Pokání (2007)

na me ten film pusobi ponekud roztristene a nesourode a v mnoha momentech i nudne.. nastesti zaver je famozni.. kazdopadne bez ochuzeni o kvalitu by se urcite cely dej vesel do 90 minut a nepusobil by tak utahane

Mongol - Čingischán (2007)

je fajn, ze to neni americke a neni to prehnane akcni, ale celkove ten film postrada dynamiku.. dej mohl byt sviznejsi a stopaz mohla byt klidne delsi.. taky pro bezneho divaka mohlo byt vice rozebrano tehdejsi rozdeleni mongolske oblasti a priblizena situace dane doby.. jinak moc fajn filmecek, aspon vim, odkud Zizka odkoukal vozovou hradbu :D