Americký gangster (2007)

Vyborny snimek, ale stejne jako v jinych mi dost vadi, kdyz v kazdem strihu "ten s brokovnici" nabiji, i kdyz mezitim nevystrelil, krom toho pocet nabiti neodpovida poctu naboju v zasobniku, takze chybi nejen vystrely, ale i doplnovani streliva. Pro nekoho mozna blbost, pro me dost okaty a hlavne zbytecny nesmysl. Kazdopadne v kontextu celeho deje malichernost, cili plny pocet i po 3 zhlednutich. THUMBS UP!

Donnie Darko (2001)

6* P. S. A po třetím zhlédnutí to pořád nechápu a pořád na konci brečím.

Ponorka (1981)

149 min. verze takova zvlastni, roztrhana, ale reziserska 216 je spicka.. tenhle film je proste KULT! p.s.: ve filmu je videt, ze ne vsichni nemecti vojaci byli svine, ne vsichni nemecti vojaci souhlasili s pocinanim pane hitlera a ne vsichni nemecti vojaci byli ochotni zvedat pravici.. kazdopadne luxusni klaustrofobicka atmosfera, dokonala demonstrace "ponorkove nemoci" :-)

Sedm (1995)

bez komentare, spickove dilo, na ktere se da divat porad a porad.. ten zaver je monstrozni, skoro jsem u toho nedychal.. 6*

Propast (1989)

film meho detstvi, u ktereho jsem byl naprosto vtazen do deje a za cely film jsem mrkl snad jen trikrat, aby mi nic neuteklo :) naprosta dokonalost, nadhera, harmonie, atmosfera.. jedina vyhrada je jen k tomu zaveru, ktery je tak nejak useknut bez nejakeho zaobleneho konce, ale to nevadi, na 20 let stary film je to porad spicka a radi se mezi filmove skvosty, 5*

Terminátor (1984)

dnes jsem se na to dival znova po nekolika letech, tentokrate jiz ocima davneho dospelaka a musim hvezdicku pridat, ale na 5* proti t2 to nema, pocitam, ze v dnesni dobe uz nejsem schopen zhodnotit kvalitu a propracovanost triku a efektu na tehdejsi dobu.. dvojka je proste akcnejsi a pribeh je dynamictejsi, to je bez debat.. tak jako tak, spicka mezi akcnimi scifi

Predátor (1987)

pro me naprosto dokonala zalezitost, ktera me provazi od detstvi doposud.. nevim, kolikrat jsem tento snimek videl, ale mene jak 15x to nebylo :) nerozdelitelna dvojice predator - arnold.. moje srdcovka a zivotni laska, NESAHAT! A ta hudba od Silvestriho, uuu.. 7*

Slimák (2006)

velmi vkusna a decentni parodie na horory :)