Pavlínka (1974)

Melancholický, poetický, smutný film. Nádherná atmosféra pana Kachyni s krásnou slečnou Hausnerovou. Postavení dělníků a pracujících v té době bylo velmi těžké až tragické. Těžké časy. A v nich mládí, láska a cit.

A-Team: Poslední mise (2010)

Překvapivě vtipné a zábavné. Nečekal jsem to. Viděno po třech dílech Expendables a pro mě opět překvapivě zábavnější. Navíc půvab Jassicy Biel.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Musím souhlasit s většinou, že tohle je už mimo původní záměr starých dobrých borců v akci. Na ty staré zmuchlané tváře se dívá pěkně, ale ten děj není už ani na béčko. Za mě výborný Mel Gibson a Banderas. Smekám. Škoda, že se nedaří s takovou bandou hvězd natočit něco ze starých časů a s koulema.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Je radost sledovat všechny hvězdy a akční důchodce vedle sebe. Jen bych to pojal více humorně, protože té opravdovosti stejně nikdo nevěří. Chybí mi zde už jen Nick Slaughter z Vražedného pobřeží ve své barevné košili, koltem a džípem :-)

Expendables: Postradatelní (2010)

Po mne to nefungovalo. A to mám velmi rád nostalgii, staré časy i akční filmy. Velmi rád jsem viděl staré hvězdy, ale ten děj byl opravdu až moc debilní. Takové hvězdy by si zasloužily něco lepšího. Ale i tak díky za tu partu borců v jednom filmu.