Wolverine (2013)

Stojí za to vidět, jak Wolverine krvácí, bolí, pajdá a nehojí se. Takhle se cítím taky občas.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Pro mě nejlepší film série se skvělým Wolverinem a Victorem. Akční, temné, krásná krajina, zajímavý Gambit.

Legenda (1985)

Krásná kouzelná pohádka. Nejvíc mě překvapilo, když jsem zjistil, kdo je režisérem.

Vymítač ďábla v našem století (2012)

Zajímavý pořad o tom, jak to při vymítání ďábla chodí ve Španělsku, Itálii, Norsku, Latinské Americe. Záběry posedlých žen jsou působivé.

Vymítač ďábla: Zrození (2004)

Mnohem lepší než původní Pod nadvládou zla, takže přetočení stálo za to. Ale k prvnímu Vymítači ďábla se to ničím ani neblíží. Přesto mě to docela bavilo. Až na pitomé hyeny. Některé počítačové triky filmu jen ublíží.

Vymítač ďábla 2: Kacíř (1977)

Takže. Je pravda, že už scénář filmu je blbost. A s původním Vymítačem nemá skoro nic společného. A ani zdaleka se mu nepřibližuje. Když film vezmete jako samostatný horor, tak to jde. Richard Burton není špatný, Linda Blair je krásná, hejna kobylek pobaví, hudba je krásná a závěrečnou dramatickou scénu v bortícím domě jsem si užil. Miluji původní skutečné triky létajících plechů a ne blýskavost a chlad dnešních počítačových triků. Film mě nevystrašil, ale pobavil, takže u mě dobré :-)

Vymítač ďábla (1973)

Jeden z nejlepších hororů všech dob. Spolu s Rosemary má děťátko a Omenem základní pilíř satanistických filmů. Nejde o lekání a brutalitu, ale o skvělou mrazivou atmosféru, vynikající postavy a výkony. Tohle je klasika klasik.

Satan's Slave (1976)

Mám rád anglickou atmosféru. Žádné drama ani erotika se nekonají. Se Satanem to také nemá nic společného. Takže v podstatě klidný anglický venkov s malým melodramatem. Za koukání to nestojí.