Nikdy neříkej nikdy (1983)

Sean Connery zpět! Důchodce Connery má větší charizma i kondici než Moore zamlada. K tomu krásné Kim Basinger a Barbara Carrera.

Chobotnička (1983)

Bylo by to zábavné, kdyby Bonda hrál někdo jiný než Roger. To se nepovedlo od jeho prvního dílu.

Jen pro tvé oči (1981)

Dýchavičný Moore nestíhá, hraná touha jeho Bondgirl je spíš k smíchu. Zajímal by mě v této roli zvažovaný Lewis "Bodie" Collins. Ten má aspoň koule.

Moonraker (1979)

Komedie. Tady Roger docela sedí, protože on je napůl důchodce a napůl komik.

Špion, který mě miloval (1977)

Roger Moore vypadal a choval se jako důchodce snad už od puberty. Naštěstí za něj zaskočil sympatický zubatec Richard Kiel a nádherná Barbara Bach.

Dr. No (1962)

Skvělý Bond Sean Connery, nádherná Ursula Andress, Dr. No a SPECTRE poprvé na scéně, pohoda na Jamajce začíná houstnout, dej si jamajský rum, zapal doutník - legenda začíná!

Srdečné pozdravy z Ruska (1963)

Kompaktní scénář, nejlepší Bond všech dob, nejlepší bondgirl všech dob - překrásná Daniela Bianchi, kopající herdekbaba s nožem ve špičce boty, skvělý a důstojný Bondovův protivník Robert Shaw, legendární rvačka ve vlaku ... to tvoří vynikající koktejl a podle některých nejlepší bondovku všech dob.

Hlad (2008)

Irové bojující za mřížemi, britská kultivovanost v praxi a neuvěřitelný Michael Fassbender.