PROCESOR

okres Praha
Červík

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 11.2.2019  21:45

Čekal sem, že to bude trochu „drsnější“. Za mě tam tý limonády a romantiky bylo až moc. Jinak celkem v pohodě a Polívková to zahrála dobře. Langmajer, to je už jistota na podobný role a nezklamal.

• 10.2.2019  23:21

Tenhle komentář nemá vůbec žádnou hodnotu, protože Freddieho sem nekriticky zbožňoval a hudbu od Queen miluju stále. Od filmu sem tak vlastně čekal jenom jedno, protože jeho životopis znám, zda se podaří vtěsnat to nejpodstatnější o něm. A to, jaký umělec a šoumen to byl i to, že umělci nejsou normální, někdy jsou strašně křehký, jindy sobecký, ale kdo může soudit to, že by ho to nesemlelo, ta sláva, obdiv, nekonečný bohatství, moc. Ty všechny důležitý emoce ze snímku se podařilo přenést a já sem za to rád.

• 7.2.2019  21:20
    Extinction (2018)

Mělo to tempo, mělo to myšlenku a pointa je opravdu výborná. V žánru katastrofických snímků o invazi mimozemšťany patří určitě k těm nadprůměrným.

• 7.2.2019  00:51

Při hodnocení filmu mám jednoduchý pravidlo. Bud jsem se u toho bavil, nebo ne. A nezáleží na žánru, nebo kolik ten film stál, či jak ho hodnotí ostatní, nebo jaká ocenění už získal. Na to já sexx. Když jsem viděl první trailer tak sem si říkal, to bude ale pořádná píxx. Nějaká města na kolečkách požírají menší městečka, no a? No a na konec to bylo celkem dobrodružný. Jo ještě bych rád vyzdvihnul postavu Shrika. Zkuste o ní prosím trochu více přemýšlet. Možná, že je nám blíž, než je nám příjemný, ale já to tvrdím furt, že další vývojový stupeň jsou roboti-to dá rozum. No a když vidím jaká děsivá budoucnost nás čeká, tak sem rád, že žiju nyní.

• 6.2.2019  20:45
    Spinning Man (2018)

Není nad to, když se dá všechno, tedy i nevěra, nebo dokonce vražda, hezky odborně zdůvodnit, tak abychom neměli potom pocit viny. A kdo jiný by to měl umět lépe než profesor filosofie. V tomto snímku se to tak servíruje na stříbrném tácu až je každému jasné, že to bude trochu jinak. Problémy s pamětí jsou u profesora spíš úsměvné, než „mysteriozní“. Nicméně napětí tam bylo od začátku do konce a já nebyl zklamaný.

• 5.2.2019  23:31

Béčko od kterého nemůžete čekat bůhvíco. Splňuje všechny žánrové klišé. A řekl bych, že si neklade za cíl prorazit do první ligy, ale jenom pobavit.

• 4.2.2019  21:38

Klasická akční jízda ze starý školy. Není to překombinovaný ani se nemusí zachraňovat svět. Akce je dost a děj je v pohodě. Kdo to pojme, jako béčko tak si myslím, že nebude zklamaný.

• 4.2.2019  21:27

Tak tady byl osvědčený recept, že když se stane nějaká katastrofa, tak o ní máme co nejméně informací, aby nás to nutilo spekulovat, co se vlastně stalo. Děj je jednoduchý a místy opravdu napínavý.

• 4.2.2019  21:12

Velká finta v kasinu, ale vážně vychytaná, něco na způsob Dannyho partáci? Tak na to rychle zapomeňte. Tady se na to jde přes podvědomí a ovládání mysli, tedy, že něco někomu vsugerujete, že to vidí i když je to jinak. A nesmím zapomenout na další týpky co v pohodě ovládají elektřinu či věci na dálku. A vše se to zabalí do pořádnýho „mysteriozna“. Ted už chybí akorát koupit si nějakou hvězdu co film prodá, někoho kdo už moc nedostává role a stárne, ale přesto má pořád zvuk. Jo Banderas na to bude dobrej. To jaká je to příšerná slátanina napoví osvícený kecy o tom, jak něco prochází i mrtvou myslí.

• 22.1.2019  21:22
    Upgrade (2018)

Moc sem od toho nečekal, ale dostal sem výbornou zábavu. I když se mi moc nechce věřit, že v takové přetechnizované době s dronem na každým rohu, že by na nic nepřišli. Nicméně akcičky byly povedený. Za mě spokojenost.

• 22.1.2019  21:09
    Venom (2018)

Nějak tyhle komiksichty nemusím, ale nikomu je neberu. Každému se líbí holt něco jiného. Tenhle emzák co vstoupil do investigativního novináře, měl prostě supr hlášky a byl skvěle nadabovanej a já se bavil.

• 14.1.2019  21:39

Chata na samotě u jezera. Noc. A v ní jenom matka se svými vyděšenými malými dcerkami. Auto nepojízdný a mobil je ztracený. Otec má přijet buhví kdy. A někde hodně blízko se potuluje psychopat se sekerou a maskou na ksichtě, co si chce trochu hrát. Tyhle horory mám prostě rád.

• 13.1.2019  23:44
    Delirium (2018)

Rozjetý to je dobře. Blázen propuštěnej po 20. letech je sám ve velkým baráku, kde jsou tajemný chodby a buhví jaký schovávačky. Jenže to má háček, bojí se v něm, nesmí ho opustit, protože je v podmínce a má slušivej náramek a musí to vydržet 30. dní a k tomu všemu nemá svoje léky, takže pomalu a jistě nechápe co je realita a co halucinace. Solidní základ se, ale nepodařilo dotáhnout do zdárného konce, který je plný hádanek a zmatku. Škoda.

• 12.1.2019  21:33
    The Visit (2015)

Já byl hodně spokojenej. Pečlivě budovaný napětí, bez potoků krve a efektů za miliardy, prostě stará dobrá škola, která si vystačí s chytrým scénářem a lekačkami. Pointa byla výborná.

• 9.1.2019  21:37
    Replicas (2018)

Tak začátek byl zdrcující, cvičí tam jako na spartakiádě a důležitě říká nějaký parametry, kterým normální smrtelník nemůže rozumět. Nicméně když se tedy mi lepšolidi dozvíme vo co de, tak to nabírá ten správný spád a já se nestačil nudit.

• 8.1.2019  21:38

Hotel jenom pro zabijáky není žádná novinka, ale vykrádačka. Akce se také někam ztratila. Takže se ve filmu, hlavně kecá a vzpomíná. Za mě docela nuda.

• 6.1.2019  22:41
    Braven (2018)

Mam rád chaty a zasněžený krajiny a k tomu nějaký ten lov. Pokud se mezi sebou loví lidé tím lépe. Odlehlá krajina, kde není signál, takže se nedovoláš. Všechny tyto aspekty jsou prima, a hrajou filmařům do karet, navíc „dědek“ Stephen Lang vypadá, že by se ještě rád porval a jen tak by se nevzdal, ale i přesto je to jenom naháněčka, která bohužel nic nového nepřináší.

• 6.1.2019  18:32
    22. míle (2018)

Čekal sem průměrný film o agentech a řečech o svobodě a demokracii, ale dostal sem svěží a napínavou jízdu, která mě nenechala vydechnout. Konečně se to někam posouvá a se zraněnýma už se nikdo nezdržuje…, dělám si srandu, ale tady to mělo opravdu spád. Zápletka byla taky dobrá. Jak říkám, konečně se to zase někam posunulo, jde o to, jak dlouho jim to vydrží, než nastoupí zase do starých dobrých kolejí a i horory ukončí happyendem.

• 6.1.2019  18:17

Je potřeba k tomu přistupovat, že to je komedie hlavně pro puberťaky. Proto sem byl velmi mile překvapený, že jsem od toho moc nečekal a přitom se bavil. Dokonce sem se párkrát i od srdce zasmál, což se mi už dlouho nestalo. Jasně, že tam jsou i hluchý místa a klišé, ale to jsem neřešil. Nevadila mi ani výchovná stránka, která byla podobná, jako u Klik-život na dálkové ovládání.

• 6.1.2019  18:01

Sci-fi mám rád a když je námět něco, jako zhroucení reality, kterou známe, aby na její místo přišla jiná realita se stejnými lidmi, tak to přece nemůže být až tak špatný. Nastupují paralelní vesmíry a věci, který si možná každý občas rád „pořeší“. Jako dobrej tah se mi jevil, že se nezměnili jen věci či lidi, ale i čas a hlavně místo. Námět za mě výbornej, zpracování horší.

• 6.1.2019  17:48
    Sestra (2018)

Chce to hlavně vypnout mozek a nic moc neřešit a nechat se vtáhnout do ponurý atmosféry hradu někde v Rumunsku. Ta se povedla až teda na zvukovou kulisu, kde mě z neznámého důvodu, je proložena oním ooommm, který známe z meditace bojových mnichů kláštera Shaolin. Tady se to jaksi nehodí a je to i celkem k smíchu. Jinak lekačky fungují spolehlivě a já se celkem bavil.

• 5.1.2019  00:09
    How It Ends (2018)

Máme tady něco děsivého. Není mobilní signál! V době, kdy většina populace se bez mobilu ani nevyxxx je to opravdu apokalyptická vize. Dobře konec srandiček. Takže signál opravdu není, žádná komunikace nefunguje a nejlepší na tom je, že nikdo neví proč. Šílená vize budoucnosti, kdy se jenom hádá, zda za to může jaderný výbuch, či zemětřesení nabývá obrysů v tomto snímku. Kdy se na záchranou misi vydává otec a její přítel napříč USA. Snímek si pohrává s náznaky a velmi dobře dávkuje napětí. Za mě spokojenost.

• 3.1.2019  23:02
    Hot Dog (2018)

Klasická rádoby akční-situační komedie, kde se povedlo pár vtipů. Na zkrácení nudného večera a na jedno použití, proč ne.

• 1.1.2019  23:58
    Alfa (2018)

Taková hezká pohádka, víc od toho asi není potřeba čekat. A kdo přece jenom čeká, tak se možná i dočká...

• 1.1.2019  21:45
    Bird Box (2018)

Pro mě to byla atmosférická pecka. Mám tenhle tip filmů prostě rád. Okamžiky, kdy se dá napětí krájet. Kdy dostanete jen tolik informací, aby se vaše fantazie mohla podílet na sledování filmu. A přestože tam ta hlavní záporná síla nebyla znázorněna, jako v Tichém místu, necítím se ochuzen. Další prvky mi připomněli můj další oblíbený film a sice Stalo se. Nechci se dožít okamžiku až si budu s někým v pohodě povídat a on jen tak mezi řečí začne bezdůvodně mlátit hlavou o to co je zrovna poblíž….

• 31.12.2018  20:35

Je to překombinovaný a jsou tam pro mě nelogický věci, ale technická stránka si drží úroveň. Napětí a akce tam je. Takže když u toho nebudete moc přemýšlet, tak to jde.

• 31.12.2018  01:25

Tak pro mě hodně velký zklamání. Myslel sem, že to bude něco na způsob Kobry a užovky, ale tohle bylo prostě nudný. Ve státě, kde chlastá každej druhej, nic zásadního a převratnýho nenabízí. Pobyt v léčebně je třeba ve filmu Kanárek celkem drsně vykreslený, tady je to takový fádní, nic se neděje. A neděje se ani mimo léčebnu. Už sem asi otupělý…

• 31.12.2018  01:06

Krásná chata, hezká příroda. Děj absolutně o ničem. Těšil sem se na hořkosladkou komedii, který umíme, ale tohle je nezáživný, dokonce deprimující, jak tam na sebe furt ječej a hádaj se a trucujou, takhle si pohodičku na chatě nepředstavuju.

• 23.12.2018  14:50

Tak já nevím, co s těmi pokračováními dělají špatně, ale jednička se mi celkem v rámci žánru líbila, ale tohle je příšerná slátanina. Je to, jako by to točil někdo úplně mimo. Těšil sem se na vychytávky při útěku a místo toho tam probíhaly nesmyslný souboje co ničemu nepomůžou. Vězení co se samo přestavuje, jako v Kostce, není špatný nápad, ale tady to není vůbec rozvinutý, kromě teda jedný značky. Za mě zbytečný film.

• 23.12.2018  14:34

Tak tohle s Predátorem nemá už nic společného. Jenom se to snaží vytřískat prachy na slavném jméně. Osobně si myslím, že těmhle filmům více sluší džungle a nehostinná planeta, jako tomu bylo v Predátoři-2010. Tam máte to napětí a zábavu hned. Jakmile se to přemístí do města, potažmo na super tajnou vládní laboratoř a zamíchá se do toho uvědomělej voják, chytrý dítě, sexy bioložka co hravě střílí a skáče, jako by měla výcvik u vojáků, a parta „hustejch týpků“ s rádoby vtipnými kecy, tak je zaděláno na průser. Ne jinak tomu bylo i v tomto případě.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20