PROCESOR

PROCESOR

okres Praha-východ
Červík

23 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
  • 24.5.2020  22:59

  Tak tohle se hodně nepovedlo i když oba protagonisty mám hodně rád, tak to nezachránili.Škoda...

  • 8.5.2020  04:36
  Joker (2019)
  ****

  Má v sobě ten šílenej náboj, který je stejný, jako u filmu Volný pád, teď jim to nandám…. Věřím, že těch lidí bude stále přibývat a až to bouchne to bude teprve prda…)

  • 1.4.2020  23:36
  Bloodshot (2020)
  ***

  Nejsem fanoušek tohoto žánru filmů. A protože sem od toho nic nečekal, nemohl sem být zklamaný. Celkem sem si u toho odpočinul, takže myslím, že to účel splnilo. Ani nejnovější a nejdražší technologie ve filmu nezakryjí stále stejný scénář opakující se u podobných filmů.

  • 16.2.2020  21:55

  Ty efekty jsme už viděli před dvaceti lety. Ty vtípky jsme už slyšeli, ta pointa je jasná, takže co je novýho? Nic a vo tom to celé je, že novej Terminátor nepřináší vůbec nic nového a zásadního, takže asi tak.

  • 16.2.2020  19:02

  Snímek zachycuje troufám si tvrdit celkem realisticky první dny boje o Moskvu. Kdy Němci poslali to nejlepší co měli, pod taktovkou bleskové války a překvapeným Rusům zbyla jenom polní lopatka a zápalná láhev na tanky a jejich odvaha. Nic jiného neměli. Přesto se snímku podařilo zachytit dobrou atmosféru i napětí a udržet jej na reálné vlně. Aníž by se z nich museli nutně dělat superhrdinové, jako jsme na to už zvyklí z americké produkce, např. Železné srdce, kdy jeden nepojízdný tank, téměř přemůže elitní divizi Němců…Tady sledujeme normální emoce, strach, ale i pýchu nad národem, kde nejsou zbytečný politický kulisy.

  • 22.1.2020  22:29
  Přes prsty (2019)
  ****

  Lehká, vtipná, svěží, odpočinková komedie, která mi opravdu sedla. A o tom, že Hřebíčková je samice i když má o deset kilo mín o tom žádná. Celkem sebereflexe kdo chce na začátku roku hubnout...

  • 22.1.2020  13:29

  Napětí a akci si snímek udržuje celou délku „normální (ne tříhodinový)“ stopáže, takže já byl spokojený.

  • 18.1.2020  20:07
  Pád anděla (2019)
  **

  Klasická taškařice, kde hlavní hrdina patří k prezidentový ochrance a je nespravedlivě obviněn z jeho atentátu. A tak mu nezbývá než se vydat proti celému systému, který ho doposud živil. Musí se do toho zavlíst ještě jeho vyděšená žena a malá dcerka a také ztracený otec, který se našel po 30. letech. Pak musí pár prima agentů-agentek z FBI zemřít a ukázat prstíkem na prohnilí systém soukromého sektoru. Celý se to zamíchá a je to, počkat na něco sem zapomněl, na závěr musí ještě proletět hodně nízko stíhačky, nebo aspoň ukázat vlaječku…

  • 18.1.2020  15:48
  Ad Astra (2019)
  ***

  Přesně ten tip snímku, kde jedni ho budou nadšeně vítat a druhý hanit. A i přesto že sem byl celkem zklamaný, tak ho nebudu hanit, ale dám mu průměr, který si určitě zaslouží. Co mi vadilo bylo, že na závěru jste na tom stejně, jako na začátku. Co mi nevadilo, bylo psychologický rozložení Pitta, které mohlo jít ostatním na nervy, protože chtějí děj, ne co si zrovna myslí ala „pěkně se v tom pošťourat“…

  • 22.10.2019  01:19
  Annabelle 3 (2019)
  **

  Annabelle, byla značka ba dokonce kult co fungoval pro hororový fanoušky co mají rádi starou dobrou školu a ne řezničinu. Ale tenhle třetí díl je výsměch, počáteční hodinová nuda a na závěr pár lekaček, jako sorry, pod takovou značkou, jako je Annabelle si představuji něco jiného…

  • 13.10.2019  19:54

  Tak jednička byla famózní, tady už to sahá jen na průměr, a to jsem se celkem těšil, protože podobný tip komedií mám rád. Nějak se to celý scvrklo na to, aby ty ostatní neopouštěli sladkou Francii, chápu dědečkové a babičky chtějí mít vnoučata na blízku, ale zasmál sem se od srdce vlastně jenom jednou a to je málo. Tatínek má můj obdiv a nehynoucí respekt, vychovat 4x krásný dcery a pak…. Pomalu na starý kolena prázdnej barák….)

  • 13.10.2019  19:03

  Film se rozjíždí, jako klasický kýčovitý venkovský, kde je vše předem jasné. Frajírek na motorce co vystupuje na pouti zbouchne aniž by to věděl…místní holku, za rok má štaci na stejném místě, tak se rozhodne jí navštívit a překvápko, má synka! Jenomže radost kalí existenční problémy, a tak se dá na dráhu zločinu a tady už je to jako z červený knihovny, do doby než si účty mezi s sebou nevyrovná až další generace. Za mě zbytečně dlouhý…

  • 13.10.2019  18:48

  Když se otec dozví, že na narozeniny jeho syna nedorazí objednaný klaun, tak se rozhodne vzít zábavu do svých rukou. Jaký to bylo fatální rozhodnutí se ukáže za chvíli. A protože pracuje, jako realitní makléř a zrovna je v baráku, který nabízí ke koupi, rozhodne se podívat se co je v té hezké truhle na půdě. A ejhle! Kostým klauna a pěkný, neváhá ani chviličku a oblíkne si ho a vyráží domů za synkem na oslavu. Všichni jsou spokojený, dokonce manželka jen přede…jenomže druhý ráno začíná celkem sranda, když nemůže kostým sundat a musí tak to odvést synka do školy a co hůř jít do práce. Zábava začíná nabírat ty správný obrátky když nemůže kostým za žádnou cenu shodit, co víc začíná se měnit a mít strašný hlad, který můžou ukojit jenom děti….

  • 7.10.2019  23:05
  Lukas (2018)
  ****

  Tak pro mě hodně velký milý překvápko a i když v tom bude samozřejmě nostalgie, tak tenhle tip filmu mu prostě sedí. Van Damme ukázal, že ještě nepatří do starýho železa a dokáže překvapit. Zároveň si dokáže udržet jistou úroveň a není to totální průšvih, jako třeba u Seagala, který je prostě v posledních dílech směšný.

  • 2.10.2019  21:23
  John Wick 3 (2019)
  **

  Po dvojce sem si myslel, že už nemůže být nic horšího, ale jak jsem se mýlil! Trojka to vyšperkovala ještě lépe. Bitky, jako přes kopírák. Absolutně nereálný, jako snadná práce. Nesmyslné střílení protivníka do nohou, když je od něj asi tak metr a pak, jako by mu to došlo ho střelí do hlavy, proč ho nestřelí rovnou do palice? V minulých časech měli všichni nekonečný zásobníky, tady John nabíjí pokaždý sotva dvakrát vystřelí. Bitka s mrňavými Asiaty co na něj měli nějaký špičáky působila celkem zábavně, ale nejvíc mě rozsekal jejich šéf, který i když byl propíchnutý, tak si stačil s Johnem ještě pokecat. Jediný kdo to trošku zachránil byly pejskové o který sem měl největší strach. Co takovej film může někomu dát, nějak nechápu.

  • 29.9.2019  20:21
  Shaft (2019)
  ****

  Mě to bavilo, takovej klasickej odpočinkovej s plným kýblem hlášek na každym rohu. Nic víc v tom není potřeba hledat.

  • 29.9.2019  20:13

  Tak „monstra“ tam byla o tom žádná, možná až moc. Člověk se pak lehce ztrácel a hledal nějaké souvislosti. A i když sem k tomu samozřejmě přistupoval, jako k béčku, některý scény byly prostě příšerný, jako že my vám teď ukážeme hodně velkou ještěrku a to vám prostě musí stačit a na nic jiného se neptejte…

  • 29.9.2019  19:55

  Ta stopáž je děsivá. No ono kdyby se tam něco dělo, tak by mi nevadila, ale téměř tříhodinový film, kde je na konci 20. min. akce, se musíte prokousat téměř hodinovou sledovačkou v autě a nezáživnými strašně dlouhými záběry, který nic neřeší a snímek nikam neposouvají, to teda nevím. Kam se vytratila stará dobrá 90. min. stopáž? Když to mělo švih, tak se stihlo v pohodě vše vysvětlit, dnes ty filmy mají téměř tři hodiny a nic se tam neděje…, tak nevím jestli se nás filmaři snaží unudit či co….

  • 9.8.2019  00:47

  Já nevím já těm mysteriózním vážně nerozumím a nikdy až na pár výjimek sem jim nepřišel na chuť. Vždycky mi přijde, že když se neví kudy kam, tak se vymyslí něco „šokujícího“ co absolutně nedává smyls a napíše se k tomu, že je to mysteriózní, aby se ostatní mohli tvářit, jak to je skvělý počin a jak všemu rozumí. K čemu je děj, který nedává smysl? Kdyby to zůstalo, jako normální kriminálka a jestli ho skutečně zabije a zda se na to přijde, byl bych celkem spokojený, takhle mě z toho akorát rozbolela hlava a cítil sem se okradený o čas.

  • 4.8.2019  03:16
  Pašerák (2018)
  ***

  Když si odmyslím respekt k Mistrovi a úctu ke stáří tak sleduji jen průměrný snímek o tom, jak vytížený tatík přišel pozdě na svatbu, vlastně nedorazil…A pak už zbývá jen melodrama, co jsme vše za život nestihli a chtěli, a usmíření s rodinou, to mi přijde , jako omlouvám se hodně kýčoidní. Takže se snímek snaží ždímat emoce z toho co se už nedá stihnout, manželka umírá a tu přichází usmíření a dál už nebudu spoilerovat….Prostě mi to přijde umělý vykalkulovaný a to já nemám rád. PS-Jinak sem rád, že stařík trojku přežil už sem se začal bát, teda ne že bych mu záviděl, no i když…)

  • 3.8.2019  23:46
  My (2019)
  **

  Nějak si s panem režisérem nerozumíme. Už jeho předchozí počin Uteč ve mně vyvolal velký obavy, zda-li sem duševně zdráv. Tady bylo našlápnuto mnohem lépe, no on když u Vás doma zazvoní u dveří někdo, kdo Vás chce zmasakrovat a vypadá úplně stejně jako Vy, tak je to určitě hodně děsivý. Takže námět super, tím to, ale nějak a to hodně rychle končí, protože mi to připadá, že příště budu muset něco vyhulit, nebo se řádně opít abych pochopil co tím básník myslel, tak rychle zahodit dobrej námět sem dlouho neviděl, takže i další počin jistěže talentovaného a za mě nepochopitelného režiséra u mě určitě nepřekoná předchozí hodnocení, škoda, já se vážně snažil…

  • 3.8.2019  15:32

  Tak, že je ve svém věku Jennifer stále kočka o tom žádná. Ani Sandler mi nikdy nevadil, ale tady na mě působí strašně prkeně. Vůbec sem se nezasmál a překotné pátrání po skutečném vrahovi mě nijak nenadchlo. Scénky byly, jako z kabaretu pro děti.

  • 24.7.2019  23:37

  Uchopil jsem to jako Koňskou operu aneb Limonádový Joe asi, že film se nebere stejně vážně a více v tom nehledal. Dokonce mi některý momenty připomínaly Pulp Fiction. Ale tady nebyly žádný hlášky. Protože se Neeson v poslední dekádě stylizoval vždy do stejné role, myslím, že ho tam diváci budou chtít vidět i dál a úplně snímek nepochopí. A právě tahle rozklíženost se snímku povedla. Má-li to být spravedlivý vykonavatel pomsty, jak jsme u něj zvyklý, tak snímek nestojí za moc, ale když to vezmeme, jako odlehčenou formu, film je celkem svěží. Záleží na každém z Vás, jak to pojme.

  • 21.7.2019  21:56
  The Outsider (2018)
  ****

  Snímek nabízí pohled do zákulisí jakuzy a to několik let po válce. Je zde hezky vykresleno, jak to v takové „rodině“ chodí a co znamenají pojmy, jako je autorita, disciplína, tradice, hierarchie, fanatismus v reálu. Sekání nejen malíčků před šéfy. Leto svoji roli zvládnul velmi dobře a jeho mrazivý výraz sem mu uvěřil. No ono se prosadit v jakuze bude chtít určitě něco víc, než jen drsnej „kukuč“. A i když je to magor co má za sebou nejen druhou světovou, ale i jejich kriminál, pořád se nemůžu ztotožnit s tím, že by se do jejich organizace dostal tak rychle, navíc tak krátce po válce. (je skoro deset let krátká doba na zapomnění hrůzy války?) Nicméně film má napětí a já byl spokojený.

  • 21.7.2019  17:20
  The Terror (TV seriál) (2018)
  ***

  Na seriál sem se těšil, ale musím říct, že mé očekávání nesplnil. Hlavně bych vynechal žánr horor a nelákal ostatní na něco, co tam není. Mrazivá zoufalá situace posádky se sice podařila nastínit, ale já myslel, že si s tím tvůrci pohrají více. Nevadilo mi, že to bylo místy rozvleklé, ale nechal bych divákovu fantazii pracovat naplno a Tuunbaqa bych jistě neukazoval v plné kráse.

  • 6.7.2019  22:11
  Traffik (2018)
  ***

  Snímek nenabízí nic nového-převratného a i když je to smutný a takhle by nikdo nechtěl si naplánovat romantický výlet, kde se on konečně vyjádří a požádá tu svou o ruku, aby dopadnul. Jenže člověk míní, život mění. Nemá to smysl dál okecávat za mě jasnej průměr.

  • 22.6.2019  22:34
  Contratiempo (2016)
  ****

  Konečně pořádná detektivka, u které jsem se bavil stejně, jako při čtení komentářů, že na to přišli hned, jak to ve skutečnosti bylo. Já jim to neberu a vlastně sem rád, že sem hloupý a mohl v klidu přemýšlet u několika alternativních konců, takhle, kdybych to věděl po deseti minutách, tak by mě to asi nebavilo. Pointa je výborná at už se k ní propracujete jakkoli.

  • 18.6.2019  19:29
  Hráči (1998)
  ****

  Tyhle filmy mám rád, asi proto, že mi hazard není cizí…Mlaďounký herci ze kterých se teprve esa stanou….Stejně, jako bylo řečeno soudcem, který se měl stát rabínem, protože si to žádalo…“My si nevybíráme osud, to osud si vybírá nás“. Tak poker není hra o štěstí a kdo to nechápe, tak smůla. Tohle tam bylo moc hezky vysvětleno a i další věci. Snímek je starší, ale kvalitní věci nestárnou, ale zrají.

  • 9.6.2019  20:41

  Zdrcený otec, který během chvíle přišel o své nejbližší je šokován, jak systém funguje. Ambiciózní právník si počítá skoré, které má úctyhodných 96% a absolutně ho nezajímá klient, protože stejně míří výš. Minimálně bude jednou starosta či senátor tak na co se zdržovat, že. Takže se udělá domluva s vrahem a je to. A jede se dál. Ne tak docela, protože zahnali do kouta člověka, který už nemá co ztratit, a navíc je kvůli svému oboru a znalostem velmi nebezpečný protivník. Pečlivě buduje strategii, a to rovných deset let. Jenže co zmůže sám proti celému prohnilému systému? Celkem dost a myslím, že až do určité chvíle mu většina fandila. U každého se to zlomí někde jinde v jiném momentu, a u někoho nikdy, ten mu bude fandit až do konce. Každopádně Vy nemáte šanci se nudit a víc si prosím takových to thrillerů. PS-Zajímavý je, že když vyhrožuje právníkovi, že mu šáhne na rodinu už to taková hra není, jako před tím, už si nepočítá skoré?...

  • 28.5.2019  22:32
  Potomek (2019)
  ***

  Tak úplně špatnej horor to nebyl. Škoda jen, že jednu z nejpovedenějších scén si pro sebe ukradnul trailer. Zápas mezi mateřskou láskou a děsem cože se to děje s jejím chlapečkem je sice zajímavý, ale mě tam prostě chybělo více tý atmošky, která se smrskla bohužel jen na pár lekaček.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21