Legie (2010)

Oh shitttt:-( Ze začátku když se snímek natáčel jsem se těšil, po čase jsem byl už pouze zvědav a nakonec když jsem to viděl, tak to bylo sakra hodně špatný.. Do traileru vysekli pouze to co stálo za to, jinak ta ostatní bezduchá konverzace celý film byla opravdu ubíjející.. Naprostý souhlas s uživatelkou KevSpa, která napsala: "Chyběla mi tam už jen erotická scéna mezi Michaelem a Gabrielem". Tahle hláška mě fakt pobavila:-))))

Na plný plyn (1998)

Dobrá nuda, ale těch pár pohledů na ty oldschool kárky stojí za to vydržet až do konce..

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Celou dobu mě to připadalo, jako bych hrál adventuru cca před deseti možná patnácti lety.. Příšerná animace, holt naši grafici jsou pořád hodně pozadu za ostatními.. Samotný příběh, taky nebyl žádný zázrak.. Občas absolutně ustřeleno do morbidnosti.. No a kozatá Máca tomu všemu nasadila klobouk..

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Role napsaná přesně pro Megan:-) Tenhle styl ji sedí, akorát škoda, že se na ten film nedá moc koukat.. Možná kdyby nabídla ještě trochu víc.........:-))))

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Po dobrém začátku v podobě přestřelky a honičce automobilů, přišlo až ukrutné vystřízlivění.. Šlo už to jenom a jenom k horšímu a konec tomu samozřejmě nasadil korunu.. Jean i Dolph, tady byli snad jenom omylem, ten jejich výraz ve tváři naznačoval asi přesně to co si sami o tomto snímku myslí.. Doufám, že John Hyams se už víckrát nepokusí nic natáčet.. Něco takového je pouze ztráta času..

Kámoš k pohledání (2009)

Celkem solidní průůůůda.. "Kravičku" (Rashida Jones) obklopenou hromadou totálních vymaštěných pipn, požádá o ruku "trouba"(Paul Rudd), který pro změnu nemá kolem sebe ani jediného kámoše.. A tak začíná zběsilý hon o nějakého rádoby kamaráda, který "trouboj" půjde za svědka.. Samozřejmě, že po spoustě předchozích nezdarů naráží na "týpka" (Jason Segel), který mu fuck sedí.. Celou dobu "troubu" v hledání podporuje ta jeho "kravička", až do té chvíle kdy se ten její "trouba" začne chovat stejně jako ona.. Mezi kamrádama se říkají věci o kterých ten druhý ve vztahu vědět nemusí, že je ví i někdo jiný.. No a to najednou "kravička" přestává chápat a najednou dojde skoro k rozchodu.. Jenomže "trouba" je přece jen posedlí láskou a pustí k vodě svého nejlepšího kámoše, jenom aby "kravička" byla spokojená.. To jak to nakonec dopadne se radši podívejte sami... Přeci tady nenapíšu úplně všechno:-)) Toto téma mě bohužel absolutně nesedlo.. A předem se omlouvám za hanlivé pojmenování dvou hlavních protagonistů, není v tom nic negativního vůči nim, ale je to vyjádřen můj pocit z nich, při sledování tohoto snímku:-))

Bruno (2009)

Na mě až moc ostrý šálek čaje.. Až na pár úsměvných situací to byla dost velká tragédie.. Bohužel jsem se u toho moc nechehtal a tvářil jsem se docela podobně jako skupina lidí co měla hodnotit Brunův pořad "Celebrity Max Out" přímo ve filmu.. Něco takového předvést ve filmu, který jde do kin, chce hodně odvahy a kuráže a za to ode mě dostává 2*..

Zevlovat a prudit (2009)

Dementní partička blbečků ochranky obchodního domu v čele s korunovaným dementem nadruhou, kteří se snaží řešit případy v obhoďáku jako ostřílení detektivové.. Nebýt pár dobrých vsuvek jako byla třeba rvačka se skejťákama, nebo pár zhulenejch pohledů, tak bych u toho asi usnul.. Chtěl jsem dát pouze jednu hvězdu, ale po gestu šéf ochranky když si na čelo nalepil fotku s ... , tak dávám ještě jednu hvězdu navíc:-)) To chtělo fakt kuráž:-))

Protivný sprostý holky (2004)

Tak ty holky byly nejenom protivný a sprostý, ale taky pěkně trapný a hloupý:-) A ještě ke všemu to nebyly žádný krasavice.. No a ten příběh taky stál za to, jako bych toto téma viděl ve filmu už alespoň 10x.. Ale aby zase nebyla jenom kritika, tak mě opravdu celý film bavil ten "růžovej pežot":-) Ten měl nejenom dobrý kecy, ale celá jeho role byla v pohodě..

Mezi námi zvířaty (2006)

Animace vypadala jako by byl tenhle film tvořen tak před deseti lety.. No a co se příběhu týká, tak to byl teda výkon:-( Zaznělo tam spousty vtípků, ale jen opravdu málo jich bylo opravdu vtipných..