Temný rytíř (2008)

Bez sebemenších pochyb to je výborný film, ale zdá se mě že díky reklamě a hodnocení které je tak přehnané že to kazí dojem a požitek z filmu. Možná kdyby si na tom trošku pochutnala kritika, byl by to pro mě asi větší zážitek. Nicméně to co ve filmu předvedl Heath Ledger, hmmmm to prostě nemá konkurenci.. Všichni ostatní herci mu dělali jenom kulisy. A to že herecké obsazení nebylo nijak slabé. Malinko mě tam chybělo více batmanovskej hračiček, vesměs se všechno objevilo v reklamách a ve filmu už nic nového..

Rallye smrti (2008)

Tak to byla paráda, vše to uběhlo tak hrozně rychle že jsem si skoro ani nevšiml že už na to koukám 105minut :-). Prostě Jason Statham je na tyhle filmy naprosto ideální. Super hrdina kterej to prostě všem nandá a ještě u toho neztrácí úsměv na tváři.. Takhle vytuněného mustanga bych si moc přál, hned by byli silnice bezpečnější:-) Smozřejmně nějaké mouchy to mělo, ale při tom rychlém spádu jsem si jich prostě všímat nemohl:-)

Gladiátor (2000)

Film který se pro mě po shlédnutí stal srdeční záležitostí. Výkon Russela Crowa a Joaquina Phoenixe byl naprosto vynikající. Pro mě jednoznačně megahit, který splňuje všechna kritéria historického velkofilmu. Nesmím opomenout režii Ridllyho Scotta, ten prostě točit filmy umí:-)

Transformers: Zánik (2014)

Tohle mě asi nikdy nepřestane bavit, i když musím přiznat, že už to není jako dříve..

Vinaři (2014) (seriál)

Konečně český seriál, který se neodehrává v nemocničním prostředí, neřeší kdo koho s kým podvádí, nebo kdo koho kde zabil.. Pro mě osobně je to pohodová podívaná, která skoro nic neřeší.. Teda řeší - víno:-)) Neříkám, že je to nějaký zázrak, ale v té spoustě nekonečných seriálů, je to asi nejlepší podívaná, kterou momentálně televize nabízejí..

Čokoláda (2000)

Velice sladká a chutná pochoutka s lehkým nádechem hořkosti.. Atmosféra malého francouzského městečka je nezapomenutelná.. Všechno do sebe nádherně zapadá..

Liga nepotřebných (2013) (amatérský film)

:-)))) Co k tomu dodat:-) Pokud někdo bude čekat nějaký umělecký zážitek, tak ať se radši na tento snímek nedívá.. Je to prostě haluz, která k amatérskému natáčení patří..