• Krátkometrážní

Paranormal Activity (2007)

Po prvních minutách jsem si říkal, co jsem to zase zapnul. Na můj vkus až moc roztřepaná ruční kamera, nezáživné až nudné. To ovšem trvalo prvních pár minutek a pak mě film začal pohlcovat. Ruční kamera přestávala vadit, démon začínal řádit a já se skvěle bavil. Po právu 80%

Romper Stomper (1992)

Děj nulovej, ženský škaredý, náckové zmatený. Jediný co zaujalo, bylo auto nabouchaný kilometrem Vietnamců.

Smrt čeká všude (2008)

Jeden z mála filmů, kde je ruční kamera vhodně použita. Ale příběh, ten byl zbytečně strohý. Dále mi vadil kopec podivných scén např. zmatený taxikář, zpomalený záběr na padající nábojnici, kouřový granát na odlákání pozornosti,...

Kmotr II (1974)

Film mě zaujal tak do první poloviny, jak už to začlo s rodinou Corleonů jít z kopce, přestávalo mě to bavit. Navíc takováhle stopáž tomu taky příliš neprospěla.

Tentokrát se budu smát já (2010) (pořad)

Kdyby už konečně přišli s novýma scénkama, než tohle neustálé omílání pořád dokola. Už se mi to vážně hnusí.

Mazec (2010) (pořad)

Jediné co mě na tom baví je, jak Dejdar utírá tu blbku Herčíkovou-Hrachovcovou.

Pokrevní bratři (1999)

Tak u tohohle díla to z mého pohledu pohnojil režisér. Scénář sice Duffy napsal docela dobře, ale proč se cpe i do režie, když to neumí. Děj byl ze začátku velice slušnej, ale potom, jak se podivným způsobem k bratrům připojil i ten ošuntělej dědek rádoby drsnej zabiják, mi pokazilo zbytek filmu. Slabý * * *

The Haunted World of El Superbeasto (2009)

Na náckovský zombíky a písničku o úchylnejch Japoncích jen tak nezapomenu. Ovšem tohle na 78 minut nestačilo, chvílema jsem se i nudil, takže pro mě silný tři hvězdy.

Une nuit terrible (1896)

Kdepak, od tý doby, co lidi nemaji u postele nočníky je to s přerostlejma broukama potíž. Už Neruda kdysi řešil, kam s ním. Na druhou stranu ve vídeu měli nočník na mrtvý brouky, ale na živý žádnej Biolit nebyl. Prekérní situace, za kterou dávám 50%