Zataženo, občas trakaře (2009)

Vtipné momenty i pro dospělé se tady střetávají s vyloženě dětskou zápletkou, která mě místy vadila. Díky tomu film působil nevyváženě. Na druhou stranu kdybych měl 10 tak to asi žeru a dal bych o bod víc.

Caprica - Pilot (2009) (epizoda)

Nevím, pilot mě moc nepřesvědčil - je slabší než u Galacticy. Přesto dám seriálu šanci.

Dokonalý únik (2009)

Na to jak Vás film zpočátku napíná a nevíte kdo je kdo a jak se v příští chvíli projeví je závěrečné rozuzlení trošku nedotažené a šité horkou jehlou. Některé věci zůstávají ne úplně vysvětlené a to film kazí. Jinak se ale jedná o slušný thriller.

Základ rodiny (2005)

PO Druhém shlédnutí s DABINGEM (poprvé to bylo s titulkama a ty byly asi fakt hrozné) musím korigovat níže uvedené hodnocení - bavil jsem se a přidávám *. Na to, že tady je plno známých herců je film vcelku nudný. Moc se tady nenasmějete - spíš se jedná o skryté drama. Jelikož se jedná o silně konverzační film tak se namůžu ubránit, že se "něco" ztratilo v překladu. Protože jsem nějak nemohl přijít na to, co tak špatného říká postava S.J.Parker, že ji všichni nenávidí a její ségru žerou i když říká stejné "blbosti?

Muži v černém 2 (2002)

Přiznám, ža na film jsem se vydržel dívat hlavně díky Lary Flynn Boyle známou z Twin Peaks. Jinak se jedná o klasického Smithe v prototypu role, které u něj nemusím. I můj oblíbenec T.L. Jones je tady k pláči. Jediná dobrá scéna je asi ta na poště.

Uprchlíci (1986)

Francouzi podobné komedie umí. Akorát zápletka s holčičkou je trošku klišovitá. Alespoň první polovina fakt stojí zato. Hlavně pomatený zvěrolékař je skvělý.

Základní instinkt 2 (2006)

Nevím, ale mě prostě bavilo se dívat na Sharon - podle mě je ve filmu víc sexy než v jedničce. V každé scéně je jiná a v každě jí to sekne. Pravda, příběh je o ničem a zbytek herců tady dělá komparz hlavní představitelce. Takž bez S.S. by to bylo tak za **.

Hlídač č. 47 (2008)

Jeden z lepších českých filmů posledních let, a to hlavně díky Rodenovi a atmosféře zasněženého venkova. Co se ale týče příběhu tak mi není moc jasné, jak mohla hlavní hrdinka vyměnit Doušu za hrobníka, jehož postava byla částečně k pláči a částečně k smíchu.

Paranormal Activity (2007)

Přeně to, co jsem čekal - hodina nudy a slušný konec. Noční scény mají něco do sebe - jinak ale nic moc. Další z filmů, kdy marketing přebil výsledek.

Zombieland (2009)

Slušná zombie jízda. Najde se zde i pár hodně kvalitních gagů (válel jsem se u Billa Murrayeho), plno odkazů na popkulturu a skvělý Harrelson, kterému přesně takové role sedí. No a nesmíme zapomenout na sexy Emmu Stone. Bezkonkurenční je úvod, kdy při písni od Metallicy For whom the bell tolls na pozadí jedou zpomalené záběry napadajících zombíků.