Podivná barva slz tvého těla (2013)

Těžko se na film soustřeďuje, když vám hučí v klacku z toho fetiše :D nedostatek krve v mozku Vám znemožní soustředění a proto je potřeba to vidět znovu a znovu a znovu a znovu a klidně kurva milionkrát. A stejně si pokaždé nejdete detail, který při předchozích promítáních Vašim smyslům uniknul. Je to dokonalé dílo. Božské, nadpozemské, orgasmické, podmanivé, dráždivé a já nevím co ještě všechno.. mistrovské dílo! Klobouk dolu. :)

Podvodníci (2000) (pořad) odpad!

lillien přesně vystihuje seriál, jen se nezmiňuje o nešťastnících, kteří pořadem provádí. Joey Greco se chová jako idiot a Clark Gable, který to po něm vzal, pokračuje v jeho odkazu se vší parádou. Na celém seriálu lze také vidět lidskou chamtivost. Každý kdo souhlasí s uveřejněním své podoby si totiž vezme od produkce peníze :D Seriál o tupé bílé lůze a přistěhovalcích, určený pro tupou bílou lůzu a přistěhovalce.

Pokrevní příbuzní (2012) (seriál)

Podivné příběhy, kostrbaté, klopotné.. Selský rozum diváka je atakován píčovinama jak dělo úplně v každém díle.. nedej bože, hledat v tom logiku.. Všechny spáchané vraždy na světě nejsou zajímavé, opak je pravdou. S tímto faktem je třeba se smířit a ne to vyvařit, pozměnit fakta (to aby divák náhodou nedostával něco reálně reálného) a pod tlakem se to nažene do kabelovky. Jako zvuková kulisa pro hospodyni je to ideální.. ale i ta se tam bude občas hledat a nenajde se, naopak se bude sama sebe ptát, jestli z ní občas nedělají náhodou tak trochu kundu..

Policejní jednotky (2009) (seriál)

Velmi zajímavý dokumentární seriál z prostředí policejní rutiny. Je celkem zajímavé sledovat, jaké jsou poměry, přístup a efektivita u Novozélandské a Australské policie. Také není špatné pozorovat pachatele přestupků a trestných činů a poznat, že problém z etnickými menšinami nepostihl jen naši vlast. Po pravdě - radši budu sousedit s romem, než s dvoumetrovým samoicem (nebo maurem, nebo co to je ) :D Jinak slibovaného nebezpečí je v seriálu pramálo, zachyceny jsou z pochopitelných důvodů pouze zvládnuté situace. Většinou jde o drobné přestupky v dopravě, nebo přestupky v souvislosti s držením drog.

Pouliční soud (2009) (seriál) odpad!

Show, která nabízí pohled na fake-reality rozlouskávání malicherných sporů pod vedením hovada Michaela Mazzariella, který se chová jako nositel odkazu soudkně Juddy. Pokud vás zajímá italoameričan, který slovíčkaří a vozí se po přistěhovalcích a bílé lůze, mohu vám tento pořad vřele doporučit.

Praha nultá hodina (1962)

Pokud vám vadí propaganda, nedívejte se na filmy z produkce Československo/ Východní německo. Nebudete vypadat jako idioti co vidí jen propagandu a ne historická fakta, střízlivost a důvěryhodné herecké výkony. Film nepatří mezi ty nejlepší, ale není to kokotina. Málokdo to bohužel dokáže přiznat, ale oni soudruzi zas moc kokotin nenatočili...Komise kokotiny nepouštěla ven a pokud jim něco proklouzlo, stejně to šlo do šuplíku. jo a ještě jedna věc, za protektorátu mluvilo hodně lidí plyně německy, blbečci.. :D

Provokation (2002)

Pro všechny, co si rádi udělají výlet za hranice "normálních" filmů. Mám dojem, že Marian je velký fanda jedné krásné osoby, která se jmenovala Albert Fish.. :) excelentní jednohubka.

Ren zhe wu di (1982)

S tímhle žánrem si příliš nezahrávám, protože mám v lásce spíše moderní bojová umění (chcete-li systémy obrany) ale tuhle lahůdku jsem si vychutnal od začátku do konce. Bizardní prostředí, dávno zapomenuté zbraně, které byly vše jen ne univerzální, zápletka nijak zajímavá, ale celkově je to prostě fungující řežba, která neskutečně pobaví. Smekám před kaskadéry.

Route 66 - splnit si svůj sen (2010) odpad!

Smutný příběh smutných lidí. Potkávali jen hnusné, hloupé lidi, kteří byly často pod vlivem drog. Krajina nádherná, stroje super, lidé nechutní.

Ruo sha (1994)

Rozdrásá vám to emoce uplně na sračky, škála nálad a poutavost šokuje uplně nekontrolovatelným způsobem. Kdykoliv teď vidím nějakou pičku, co na sebe chce strhávat pozornost červeným šatstvem, vzpomenu si na reakci ctihodného Chena (nekontrolovatelnou, na rozdíl od mé) a radši se chytnu futer :D Tyhle filmy nechcete jen sledovat, chcete je žít.