Muž na laně (2015)

Celej film jsem pozoroval se zatajeným dechem. Díky tomu je tu ta 5tá*. Super!!

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Ne, zkrátka mě to nenadchlo. První MARVEL, kterej mě fakt moc nebavil.

Podfukáři 2 (2016)

Malinko mě zklamalo finále. Čekal jsem něco trošku bombastičtějšího. Bohužel už jsem byl asi "zvyklej" z jinejch filmů podobnýho žánru, takže jsem možná chtěl až moc. Stejně ale... jedná se o super filmy (i s Podfukářema jedničkou), na který budu vzpomínat jen v tom nejlepším :-)

Iron Man 3 (2013)

Asi nejlepší závěr jakej mohl být. Závěrečnej ohňostroj taky super. Jednoznačně 5*!

Terminátor (1984)

Abych se přiznal, Terminátor mě nijak nenadchl. Jo.. jsem na to prostě asi mladej, abych dokázal něco takovýho ocenit. Ale přeci jen filmy jako Rocky, Rambo nebo i Star Wars, což je z podobných let mě prostě seděly více. Líbila se mi akorát závěrečná skladba a způsob oddělání Terminátora. Přestože jsem ho předvídal, ale.. jak by to taky jinak mohlo jít, že jo... Někdy v půlce, když šlo pořád jen o beznadějnou honičku, jsem si řekl: "Buď rozmetat na cucky nebo slisovat." A ejhle :)

Aliance (2016)

Pro mě celkem kontroverzní film. Kamera se mi zdála chvílema otřesná. Například, když přelézali zeď tak se na to fakt nedalo koukat. Na druhou stranu některé záběry se fakt povedly. Třeba, když přeskřípávali dráty a kamera vše pomalu přibližovala. Super je taky fakt, že hrdinka má k sobě Čtyřku, takže nechybí rázná mužská rozhodnutí, namísto oplakávání mrtvých, když to je nejméně vhodné. Nejhorší na tom ale je, že v chování Triss poznávám chování další reálné osoby, kterou znám... Proč se lidi inspirujou filmama? Celkově na mě film působí kapku zmateně. Asi tak jako tenhle komentář. Finále filmu bylo super. Slow motion na výbornou! Jo, a i když vím, proč se Čtyřka jmenuje tak, jak se jmenuje, tak to jméno mi stejně přijde hrozně kreténský!

Iron Man (2008)

V průběhu filmu jsem si říkal, že asi nemám tomu filmu cokoli vytknout a tudíž i dát 5 hvězd. Už nikdy ale nebudu zkoušet hodnotit i jen pro sebe v průběhu filmu. Závěr mě totiž velice zklamal. Nic moc finále, prostě... Přemýšlel jsem i o 3 hvězdách. Na 4 to ale zvrátil soundtrack. Ten se mi moc líbil! :)

Zpátky do ringu (2013)

koukám, padání po háku na stoly je v tomhle filmu mimořádně populární... Celkem dobrá komedie. Je tady dobře vidět proměna scénářů v čase. Když scénář psal Sly před 30-ti, 40ti lety, tak se vulgarismy šetřilo. Situace ve filmu jsou taky jen okopírovanej Rocky. A to je samozřejmě dobře :-) Chvílemi měl člověk pocit, jako by sledoval doopravdy sedmičku Italskýho hřebce.. Pořádná nálož na obou stranách byla super. A závěr se mi taky líbil. překvapení v titulkách taky super. Čekal jsem to prostě horší, než to doopravdy bylo...

Já, legenda (2007)

Čekal jsem teda více. Jedině scény v laboratoři se mi líbily. První hodina byla úplně o prdu.

Captain America: První Avenger (2011)

No, koukám na to především proto, abych si udělal obrázek. Jako na spoustu filmů poslední dobou. Abych při různých debatách s vrstevníky nemusel jen tupě zírat o čem, že se to baví.. A abych pravdu řekl - nic extra. Takový to neurazí ani nenadchne. Akční scény dobrý, ale že by při tom museli řešit tancování? A ještě k tomu je Steve takovej hrubián, že ani nedorazí včas na rande. Příroda je vskutku vychýlená.