Jupiter vychází (2015)

Uboze zpatlaná náhraška něčeho, co mělo připomínat Twilight ságu z vesmíru. Američani, vzkaz pro vás: "Když neumíte mluvit rusky natož napodobit ruský přízvuk, tak si na rusy nehrajte!" Chtěl bych vidět idiota, který dělal překlad k titulkům - hrůza! Začátek filmů je skoro až nelogický a postupem času né že by se příběh vyjasňoval. Ono se to ještě víc zamotává! Bojové scény jsou chaotické. Mimozemšťané útočí na Manhattan přes půlhodiny, ale armáda nikde a po boji jako kdyby se nic nestalo. Hudba byla nevkusná a pro člověka s lepším hudebním sluchem nepřijatelná. Jediné čemu se dá dát plus je herecký výkon Eddieho Redmayena, který se na roli zlizáka/záporáka hodil dokonale. Příště až budete chtít vyvolat žaludeční nevolnost, zajděte na Jupiter vychází, protože lístek vás výjde levněji než dávidlo. Za mě - 49%

Zrození šampióna (2009)

Průměrné drámo s poněkud nudným Quintonem Aaronem. Totálně zmršené citové a dramatické scény a nakousnutý konec stál za prd. A jeden velký poznatek? Americkou univerzitu (SŠ) dokáže udělat každý blbec, i s IQ 86. U nás by si mohl házet maximálně s cihlou na stavbě a vzpírat kolečka s maltou. Za mě - 70%

Amélie z Montmartru (2001)

Nejkouzelnější a nejnapínavější romantický snímek jaký jsem kdy viděl. Audrey Tautau by za svůj herecký výkon zasloužila pamětní desku s nápisem: "Kdy a kde?" Také jsem rád po dlouhé době viděl Jamela Debbouzea se svojí jiskrou v oku. Zážitek nemůžu popsat slovy. Musíte se na něj podívat, jinak nepochopíte... "Ode dneška se na svět dívám jinýma očima..."

Millerovi na tripu (2013)

Vcelku zajímavá rodinná komedie, která mně i v ledasčem překvapila. Silně nedoporučuju pro lidi, kteří nemají rádi "trapné záběry". Skoro jsem se až za herce v některých scénách styděl. :) Ale i přesto je to komedie, kterou by měl asi každý vidět. Mé hodnocení - 79%

Vrtěti ženou (2011)

Skvělá kombinace humoru, historie, drama, romantiky a vibrátoru, hlavně toho vibrátoru... Za mě - 75%

Hodinový manžel (2014)

Co vám mám říct? Vtipné a zábavné, pro rodinný večer úplně ideální. Po dlouhé době česká komedie u který jsem neusnul nudou, ale že by šlo o nějaký skvost - to ani hovno... Pár opravdu vtipných scén ve filmu opravdu bylo i herci zněli docela přesvědčivě, ale ta "nenápadná reklama" na CSFD mě fakt n#####a... -komentář napsán pod vlivem Za mě 69%

Zlodějka knih (2013)

Další příběh, který se mi vtiskl do duše. Nevím, jestli jsem jediný, ale od tohoto snímku mám rád šťastné konce... Musím dát velké plus hudbě, kameramanovi, hereckým výkonům a kostýmům. Za mě - 85%

96 hodin: Zúčtování (2014)

Nesmrtelný důchodce opět v akci! Při první akční scéně jsem si myslel, že kameraman je na cracku. Nesmyslné a chaotické pohledy a záběry při honičkách a přestřelkách - strašné! !!SPOILER!! Zjistil jsem, že američani jsou totální pitomci, kteří nedokáží ani vyhledat auto podle SPZTKY, ale zaměřují se na znamení/tetování podezřelého na ruce - MURICA... Kabinková scéna, kde se snažili tvůrci, ikdyž možná nesnažili zparodovat písničku Let me take a selfie...kriste... A závěr, kde vystupuje brutální vrah z ruska, který se nebál samotných Afgánců - Ivan zvaný bílé slipy Mé hodnocení - 40%

John Wick (2014)

Jeden z mála akčních filmů, který mě dokonale oslovil. Když opominu, že Alfie Allen je vrah malých nevinných stěňátek, tak musím uznat, že výběr herců byl jednoznačně dokonalý. To, co jako slovan musím tvůrcům vytknout je špatný ruský přízvuk hlavních záporáků. Atmosféra celého filmu byla pochmurně napínavá a každým momentem jsem doufal, že ještě nebude konec. Akční scény byly na můj vkus trochu fádní, ale i přesto "zkousnutelné". Jedním velkým plus je pro mne humor. Některým hláškám jsem se opravdu z duše zasmál. S hodnocením musím souhlasit a proto dávám - 76%

Pozemšťan (2007)

"Chtěli by jste žít věčně?" To jsou slova, která pronesl můj otec, před tím než nám promítl tento snímek. Po celou dobu, kdy jsem film sledoval, jsem snad ani jednou nemrkl. Úžasná dramatická, ale i přesto klidná hudba, dokonalé téma, komorní, ale napínavý příběh - To vše mě nutí dát tomuto filmu 86%