Slave Girls (1967)

Je to tak nějak o ničem, ale za Edinu Ronay dvě hvězdičky :D

Čertova nevěsta (2011)

Herecké "výkony", především čerta, jsou někde na úrovni okresní přehlídky amatérských divadel. Výprava skvělá, ale to je asi tak všechno.

Paradise Hills (2019)

Skvělá výprava, obrázky evokující vymazlené high fashion fotografie, slušná hudba a samozřejmě Emma. Tím pozitiva končí, ale hezky se na to koukalo.

3% (2016) (seriál)

První série (s ohledem na rozpočet a původ) super, ale potom to šlo celé do kopru. V každé druhé větě buď Proces nebo Odboj, čím dál větší nelogičnosti. Třetí řadu už jsem do konce nedal.

Nahý oběd (1991)

Řemeslo dobrý (herci, kamera...), obsahově naprosto netuším co (a komu) chtěl autor sdělit.

Dark Encounter (2019)

Osciluju mezi 3 a 4, ale nakonec pres vsechno pozitivni, ten konec tam proste nepatri...

Projekt Power (2020)

Scénáristicky se z toho dalo vytěžit daleko, daleko víc. Celkový dojem bohužel kazí rádobymoralistické zcela zbytečné nudné pasáže. Fox dobrý, Lewitt dobrý. Zkrátil bych to tak o hodinu a zcela určitě vypustil postavu Robin (tak nesympatický obličej i zbytek jsem už dlouho neviděl). Pak by z toho byl průměr.

Jiný život (2019) (seriál) odpad!

Strašná slátanina. Poslat na "nejdůležitější misi lidstva" skupinu lidí, kteří by neprošli psychotestem ani do autoškoly, to je fakt nářez. Scénáristické přehmaty neřeším vůbec. Snad každou větu psal někdo jinej (a nepodíval se co napsali ti před ním). A Katee Sackhoff s univerzálním jedním výrazem tomu moc nepřidá.

Avenue 5 (2020) (seriál)

Jestli to měla být přehlídka americké stupidity a vzorových dialogů průměrného američana, asi jo, proč ne. Ale pokud to mělo být vtipné, tak asi jen pro populaci za velkou louží, chybí tomu jedna základní ingredience, a to VTIP. Hugh Laurie je vynikající, ale zde s výběrem scénáře asi trochu šlápl mimo.