Lana Del Rey: Ride (2012) (hudební videoklip)

To intro je dokonalé - But there's no use in talking to people who have home. They have no idea what it's like to seek safety in other people - for home to be wherever you lay your head. A potom - I believe in the kindness of strangers. And when I'm at war with myself I ride, I just ride. Milujem, ako dokáže s takým citom citovať aj tým najslávnejších spisovateľov. Toto môže byť hymna všetkým, ktorí vedú v hlave vlastnú vojnu a videoklip to len podčiarkuje. V živote som niečo tak dojemné v hudbe nezažila. Skvelé prenesenie celkovej atmosféry do klipu.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Toto obsahovalo toľko nezmyslov a blbostí, že ma to mohlo dostať skutočne iba na pozitivizme,, ktorým celý film doslova žiari. Ale je to fakt hrozná kravina a vôbec to nedáva zmysel, ibaže to vo mne zanechalo tak milý pocit, že to vlastne musím hodnotiť kladne. Ale ku koncu som už fakt krútila hlavou, že toto niekto naozaj myslel vážne.

Lana Del Rey - Tropico (2013) (hudební videoklip)

Myslím, že každý, kto sleduje Lanu už od začiatku jej kariéry, musí vidieť progres, ktorý robí a toto sa mi síce veľmi páčilo, ale očakávala som máličko viac. Pokladám ju za malého génia a po vizuálnej stránke to jej fanúšikov hladí na duši. Fakt, vyhlasujem, že každý, kto žerie ju, musí žrať aj toto, inak nech ide do.. niekam. Pointu pochopí iba ten, čo už s ňou čo-to "prežil". Len si myslím, že má v sebe ešte nevyužitý potenciál a schovávam si tú poslednú hviezdičku na niečo veľkolepejšie. Možno, keď sa jedného dňa začne obliekať normálne.. No, ale čo, všetci, čo ju počúvate, povinne si to pozrite a budete ju zbožňovať ešte viac. Pre mňa je to istý druh skutočného umenia.

LEGO® příběh (2014)

Ejha, no myslím, že táto rozprávka ma trochu sklamala, keďže som sa na ňu fakt tešila a vôbec mi neprišla veľmi vtipná. Niežeby to bolo vyslovene zlé, ale myslím, že to bolo namierené fakt na nižšie vekové kategórie (ehm, rozumej, animák naozaj pre deti) a kopa ľudí ma asi prekliala za to, že som ich donútila vyvaliť toľké prachy za 3D "kravinu". Hlášky s Batmanom sa však podľa môjho názoru skutočne vydarili (povedzme, že je vykreslený fakt parádne egocentricky heh) a bolo to milé, no snáď sa to viac páčilo deťom do desať, lebo ak nie, tak už potom fakt neviem.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Tak toto mi vždy pripomenie detstvo. Už som ho dlho nevidela, ale je to obľúbený film môjho otca a prvýkrát som ho videla už asi ako päťročná. Na väčšinu romantických filmov mám svoj názor a aj tento obsahuje na môj vkus nebezpečné množstvo klišé, ale takto sa to robí. Doják so skvelou atmosférou, takže ak už mám niekomu doporučiť romantiku po americky, tak potom jedine takéto krásne gýčovité prevedenie.

Super drbna (2007) (seriál)

Gossip Girl je taký miláčik našej generácie - myslím, že ja a moje kamky sme na tom vyrástli a osobne som videla každý diel dvakrát. Nebudem teraz tvrdiť, že je to dokonalé, ale prirovnala by som svoju lásku k tomuto seriálu so svojou láskou k Lane Del Rey - ja viem, že jej hudba nie je vôbec taká super a v podstate všetky jej pesničky sú podobné, ale aj tak som jej verný fanúšik už pekných pár rokov a budem na večné časy a nikdy inak. Takže, GG tiež nie je pre všetkých, môžete to neznášať, alebo milovať, no pravdou je, že je to luxusný seriál zo života bohatých detí a asi nás na tom niečo priťahovalo. Všetci sú krásni, bohatí a múdri, plus platí "sex, moc a intrigy" a my dievčatá predsa itrigárčime rady. Plus, kto by nechcel chlapa ako je Chuck a Chace Crawford je strašne sexy. Pre chlapov to asi ne je vôbec, ale teenegerky sa na tom vyblázia. Ja som ten seriál fakt milovala napriek tomu, že to kvalitatívne na päť hviezdičiek rozhodne nebolo.

Záměna (2010) odpad!

Zapli sme to v polke u babky, keď už fakt nebolo, čo robiť a pol polhodine sme sa na seba s bratom pozreli s otázkou "Čo to má byť ? Komédia ? Dráma ?" Ak v polovici deja neviete prísť na žáner filmu, niečo je zle. Niektoré americké komédie si aj užívam, ale toto má od humoru ďaleko. Absolútne som nepochopila umelcov zámer.

Bezpečný přístav (2013) odpad!

Ako ja všeobecne Spraksové knihy nemusím, ale, čo som si myslela, že Walk To Remember a Notebook sú úplne hrozné braky, toto ma dostalo. Priznávam, že jeho knihy fakt nečítam, však, čo by v nich mohlo byť iné ? Toto bol fakt hrozný príbeh. Ja neviem, snáď to ani nemalo byť natočené, pretože je to scenár pre béčkový triller zo začiatku 21.storočia a vôbec nechápem, ako sa to mohlo dostať do kín. Jednoducho a stručne - toto si užijete jedine, ak ste fanúšikom teatrálnych romantických príbehom z pera Steelovej.

Vítejte v novém těle (2011) (pořad)

Akože mňa na tejto show štve to typické americké klišé, že sa všetci milujú a pomáhajú si, ale povedzme, že po tom, čo som tam strávila rok, mám pre to väčšie pochopenie. Je to ich kultúra a fakt sú na seba omnoho milší ako my Európania. Tento program človeka ale nabudí - ja osobne, keď vidím ľudí, ktorí vážia 200 kíl a schudnú na 70, vždy si poviem, tak on to dokázal a ani sa pritom nepriblížil k tvojej počiatočnej váhe, tak snáď ja mám vôľu natoľko silnú, aby som zhodila tých svojich 5. Aspoň si pri tom vždy zacvičím, takže to pomáha aj mne. A to, čo si tí ľudia svoju váhu udržia je už len na nich,

Pod jednou střechou (2010)

Americké komédie by mali mať osobitné hodnotenie, pretože väčšina ľudí ich pozerá skôr z nudy ako, pretože im fakt prídu vtipné. Za seba môžem povedať, že som ich za posledných pár rokov videla nespočetné množstvo, keďže v kine prakticky skoro nič iné nedávajú a keď už, nie v takom množstve, aby to stačilo vyplniť každú druhú sobotu. Life as we know it je len ďalší "podarený" projekt, ktorý skôr očarí svojím milým námetom. Pár vtipných momentov to podľa mňa odsahovalo a keď to porovnám napríklad s Friends With Benefits tak si to rozhodne zaslúži moju pozornosť. Záver sa samozrejme dozvieme hneď na začiatku a nedá sa to nazvať ani len dobrou komédiou, ale povedzme, že to je skutočne milý film a niekedy vie aj dojať. Ak by som mala hodnotiť v rámci žánru "romantická komédia nového milénia", rozhodne si to tie tri hviezdičky zaslúži.