Out of Darkness (1994) (TV film)

52. Zlatý Glóbus za rok 1994 - nominace (1) - Nejlepší herečka v minisérii / TV filmu - Diana Ross

Poslední let (1994) (TV film)

52. Zlatý Glóbus za rok 1994 - nominace (1) - Nejlepší herečka v minisérii / TV filmu - Diane Keaton

Vzpoura na Wounded Knee (1994) (TV film)

52. Zlatý Glóbus za rok 1994 - nominace (1) - Nejlepší herečka v minisérii / TV filmu - Irene Bedard

Davidova matka (1994) (TV film)

52. Zlatý Glóbus za rok 1994 - nominace (1) - Nejlepší herečka v minisérii / TV filmu - Kirstie Alley

Bílá míle (1994) (TV film)

52. Zlatý Glóbus za rok 1994 - nominace (2) - Nejlepší minisérie / TV film, Nejlepší herec v minisérii / TV filmu - Alan Alda

Roswell (1994) (TV film)

52. Zlatý Glóbus za rok 1994 - nominace (1) - Nejlepší minisérie / TV film

The Return of the Native (1994) (TV film)

52. Zlatý Glóbus za rok 1994 - nominace (1) - Nejlepší minisérie / TV film

Otčina (1994) (TV film)

52. Zlatý Glóbus za rok 1994 - cena (1) - *Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Miranda Richardson + nominace (2) - Nejlepší minisérie / TV film, Nejlepší herec v minisérii / TV filmu - Rutger Hauer

Hořící sezóna (1994) (TV film)

52. Zlatý Glóbus za rok 1994 - cena (3) - *Nejlepší minisérie / TV film, *Nejlepší herec v minisérii / TV filmu - Raul Julia, *Nejlepší herec ve vedlejší roli - Edward James Olmos + nominace (1) - Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Sonia Braga

Tak tohle je můj život (1994) (seriál)

52. Zlatý Glóbus za rok 1994 - cena (1) - *Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Claire Danes