The Inspector General (1949)

7. Zlatý Glóbus za rok 1949 - cena (1) - *Nejlepší hudba - John E. Green

Rope of Sand (1949)

7. Zlatý Glóbus za rok 1949 - nominace (1) - Nejlepší scénář - Walter Doniger

Padlý idol (1948)

7. Zlatý Glóbus za rok 1949 - nominace (1) - Nejlepší cizojazyčný (zahraniční) film - Velká Británie

Zloději kol (1948)

7. Zlatý Glóbus za rok 1949 - cena (1) - *Nejlepší cizojazyčný (zahraniční) film - Itálie

Bojiště (1949)

7. Zlatý Glóbus za rok 1949 - cena (2) - *Nejlepší herec ve vedlejší roli - James Whitmore, *Nejlepší scénář - Robert Pirosh

Intruder in the Dust (1949)

7. Zlatý Glóbus za rok 1949 - nominace (2) - Nejlepší herec ve vedlejší roli - David Brian, Objev roku (herec) - Juano Hernandez

The Hasty Heart (1949)

7. Zlatý Glóbus za rok 1949 - cena (2) - *Nejlepší film (podporující porozumění) - Vincent Sherman, *Objev roku (herec) - Richard Todd + nominace (1) - Nejlepší herec - Richard Todd

Edward, My Son (1949)

7. Zlatý Glóbus za rok 1949 - nominace (1) - Nejlepší herečka - Deborah Kerr

Dědička (1949)

7. Zlatý Glóbus za rok 1949 - cena (1) - *Nejlepší herečka - Olivia de Havilland + nominace (2) - Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Miriam Hopkins, Nejlepší režie - William Wyler

Všichni královi muži (1949)

7. Zlatý Glóbus za rok 1949 - cena (5) - *Nejlepší film, *Nejlepší herec - Broderick Crawford, *Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Mercedes McCambridge, *Nejlepší režie - Robert Rossen, *Objev roku (herečka) - Mercedes McCambridge + nominace (2) - Nejlepší hudba - George Duning, Nejlepší kamera - Burnett Guffey