Gravitace (2013)

71. Zlatý Glóbus za rok 2013 - cena (1) - *Nejlepší režie - Alfonso Cuarón + nominace (3) - Nejlepší film (drama), Nejlepší herečka (drama) - Sandra Bullock, Nejlepší hudba - Steven Price

12 let v řetězech (2013)

71. Zlatý Glóbus za rok 2013 - cena (1) - *Nejlepší film (drama) + nominace (6) - Nejlepší herec (drama) - Chiwetel Ejiofor, Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Lupita Nyong'o, Nejlepší herec ve vedlejší roli - Michael Fassbender, Nejlepší režie - Steve McQueen, Nejlepší scénář - John Ridley, Nejlepší hudba - Hans Zimmer

Můj život jako pes (1985)

45. Zlatý Glóbus za rok 1987 - cena (1) - *Nejlepší cizojazyčný film - Švédsko

Město divů (2012) (seriál)

70. Zlatý Glóbus - nominace (1) - Nejlepší herec ve vedlejší roli v seriálu, minisérii nebo TV filmu - Danny Huston

Viceprezident(ka) (2012) (seriál)

70. Zlatý Glóbus - nominace (1) - Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Julia Louis-Dreyfus

Profesionální lháři (2012) (seriál)

70. Zlatý Glóbus za rok 2012 - cena (1) - *Nejlepší herec (komedie / muzikál) - Don Cheadle

Smash (2012) (seriál)

70. Zlatý Glóbus za rok 2012 - nominace (1) - Nejlepší seriál (komedie / muzikál)

Girls (2012) (seriál)

70. Zlatý Glóbus za rok 2012 - cena (2) - *Nejlepší seriál (komedie / muzikál), *Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Lena Dunham

Nashville (2012) (seriál)

70. Zlatý Glóbus za rok 2012 - nominace (2) - Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Connie Britton, Nejlepší herečka ve vedlejší roli v seriálu, minisérii nebo TV filmu - Hayden Panettiere