Memento (2000)

Tak jsem zase viděl po delší době zajímavý film. Docela tomu blonďákovi závidím, že může koukat na tenhle film každý den se stejným pocitem.

Rande (1997) (pořad) odpad!

♫ ♪ Zunana pak pořad točila ... myslela si že je to známka punku ♪ ♫

Kouzelná školka (1999) (pořad) odpad!

Jestli si z dětství vzpomínám na něco co mě opravdu nebavilo a čím jsem pohrdal, tak to bylo právě toto veledílo

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Moc pěkný film, už se těším na jeho druhý díl. Ne ale teď vážně pár věcí bych tomu vytkl, tak například délku ta by mohla být o půl hodiny kratší, ostatní dějové linky, ve kterých se nic neděje a na děj nemají žádný vliv jsou tam tak trošku na víc. Dále a v tom asi nebudu sám, jakožto středoevropan nedokážu toto zasazení plně docenit. Úplně jsem nepochopil proč kolem toho byl takový humbuk, film je to pěkný o tom žádná, ale děj není ničím zvláštní a herecké výkony nebyli také zrovna dvakrát dechberoucí.

Deadpool (2016)

Jedna otázka: jak to mohlo hodnotit a vidět tolik lidí když to vychází až zítra? Poslední dobou mám pocit že stroj času opravdu existuje a všichni to jen před mnou tají :-(

Agenti Dementi (2014)

Člověk se těší jak zase uvidí ty jejich šeredný xichty v dalším filmu a ono nic, místo toho aby čučel na otextůrované modely. Hamba kam kinematografie směřuje.

Medvídek (2007)

V životě jsem snad ještě toliko nebyl zklamaný jakýmkoliv filmem. Tak jsem se těšil na přírodopisný dokument o medvědu hnědém a místo toho jsem pouze dostal naservírovanou mdlou až fádní "komedii" s Jiřím Macháčkem v hlavní roli

One Punch Man (2015) (seriál)

Především zdravím všechny kolegy z 9gagu, člověk by ani nevěřil, že z pár čmáranic co nějaký pohunek vytvoří na střední pod lavicí, může vzniknout hit. Ale očividně nacpat co nejvíce parodujících absurdit z ostatních anime do jednoho velkého guláše není až zase tak špatný nápad. Vlastně něco podobného se stalo i v českých luzích a hájích, když v osmdesátých letech minulého tisíciletí božský režisér Toška stvořil svůj majštrštych parodující rurální společnost ve střední socialistické Evropě. Myslím že nejsem sám komu se toto zasociovalo jelikož přímá spojitost je až do očí bijící. Toliko přestřelených scének a snaha nacpat něco vtipného do každé vteřiny, je jistá. Kolikrát si říkám že jestli Nacume není nějaký Troškův úlet z mládí, když ještě býval na ženské plémně.

Esence Japonska (2014)

Nejlepší food porno, které jsem kdy viděl. Kameramani odvedli skvělou práci s kamerou a toliko nádherných záběrů vývaru jsem v životě neviděl. Tento film ve mě zanechal tak hluboký zážitek, že ono večera po shlédnutí se mi zdálo o tom jak hobluji pelsnivou uzenou rybu a malé hoblinky odpadávají do misky, jejíž obsah jsem poté vyprázdnil do lahodného vývaru z mořských řas.