3Bobule (2020)

Jako kdyby to nebylo na Netflixu, tak to ani nevidím. Ale jelikož až na jeden trapný moment s dětsky jsem to neměl nutkání přeskakovat. Takže asi dobrý. Jen smutné, že v každém českém filmu musí být alespoň jednou prdel nebo kozy. Nemějte mi to za zlé, já obojí rád, ale je to fakt zbytečné.

Branky, body, kokoti (2018) (pořad)

Když nacpete 30 vtipů do 4 a půl minuty, tak se člověk asi dvakrát zasměje. Je to jednou více než u Staňka, takže asi dobrý

Castlevania - Season 4 (2021) (série)

Čekal jsem hodně, ale ne takový happyend. Bál jsem se, že to skončí kýčovitě, ale zjistil jsem, že to bylo přesně to, co jsem chtěl.

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Celý život jsem slýchal, jak tento film je nejvíce romantická věc na světě. Tak jsem si říkal, že to také zkusím a doplním si znalosti. Při představě, že tohle formuje představu o lásce mladým děvčatům, je mi poněkud mizerně. Příběh "Zlatokopky Bezcitky" a "Zajíčka Vyžírky", kterým kouká mrd z očí, je opravdu něco co jsem nečekal. Jako film je to pěkný ... což o to, ale aby to ukazovalo představu o lásce, tak jak je to stále prezentováno ... to je asi jako by film "U Z laté rukavice" byl návodem na navazování přátelství!! Příště až mi o tom zase někdo bude vyprávět, tak začnu a priori zpochybňovat jeho morální kodex. Zde snad ani neplatí: "Still better love story than Twilight"

Klaus (2019)

Mokrý sen každého kapitalisty! Teď vážně. Ať se snažím, tak nemůžu vymyslet cokoliv, co by mi na tom vadilo. Udělat něco pro děti, aby to nebylo blbé, přeci jenom jde.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Jako komedie by si to zasloužilo 3-4 hvězdy, ale za tu práci s kamerou nemohu jinak. Snad bych tomu jen vytkl akční konec který mohl být kratší.

Vůně ženy (1992)

Jedna jediná výtka a to k závěrečnému "soudu", proslov byl geniální, ale ta rekce byla až nad míru submisivní od kantorů, vlastně jen po pár slovech a rekce žáků až moc. Hvězdu jsem strhl pouze z osobního nesednutí hlavní postavy, ale zahraná byla až moc dobře.

Notting Hill (1999)

Tak a je to tady! Stárnu a podobné chujoviny se mi začínají líbit a ztotožňuji se postavami, více než bych chtěl. Asi bych dal 4 hvězdy, ale za scénku s "Bernardem" v knihovně získává tento film bonus.

Maják (2019)

Herecké výkony: Super - Kamera: Super - Lovecraft feel: Hodně - Divný: Moc - Tíživost: Moc - Chlastání: Moc - Mužská masturbace: Až moc