Tábor 14 (2012)

O autentičnosti mám sice pochybnosti nicméně jako obecný dokument to je zajímavý počin

Kam se poděla sedmá rota? (1973)

Přijde mi že frantíci a taliáni dříve uměli dělat pořádné filmy s "lidskou tváří". (ale nevím jak jsou na tom dnes tak pokud někoho napadá soudobý film, tak budu vděčný za radu).

Avengers: Age of Ultron (2015)

Když to teď hodnotím zpětně tak už si ani nepamatuji o čem to bylo, žádný velký zážitek to ve mě nenechalo.

Captain America: Občanská válka (2016)

Spiderman byl fajn a to bylo asi tak všechno zajímavého. Celkově to byl takový normální marvelák, jen mě iritovalo jak se Steve choval jako naprostý dítě celý film.

Noc v Roxbury (1998)

Na tento typ komedii zrovna dvakrát nejsem ale tahle mě vždycky dostane. Myslím že jen těžko bych lovil něco ikoničtějšího z konce devadesátek. What is love tuc tuc tuc ...

Banshee (2013) (seriál)

To nejlepší pro milovníky pew, pew, pew a bang, bang, bang akce

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Až kolikrát se divím co ty naše české televize dokáží vyprodukovat, ve snaze pobavit lidi před spaním po dni plném práce, za ... no ani nevím jak to nazvat bizárnost? úchylnost? snad možná perverznost? Nevím, nevím a možná ani nechci. Každopádně jsem rád že to vzniklo, protože kdyby ne, bál bych se že relace jako Rande se už nikdy nebudou opakovat a za 10 let se nebudeme mít čemu divit a říkat jo to tenkrát to byla punková doba.

Vlk z Wall Street (2013)

Lidé si stále stěžují že se netočí filmy, kde "zlo" vyhraje. Toto je přesně ten typ filmu pokud mi zase někdo bude tvrdit že Leo tady hraje dobráka, jako tomu bylo u Kmotra, tak na to koukal špatně.

Pra pra pra (2000) (seriál)

Je to špatný ale občas to má chvíle kvůli kterým to stojí za shlédnutí.