Banshee - Season 4 (2016) (série)

Naprosto spokojen doufal jsem v podobný konec. Je pěkné že se to zbytečně nesnažili protahovat a nebo neudělali přiblblý konec jako Dextr. (Srovnání čistě náhodné)

23 (2007)

Myšlenka pěkná a bylo zajímavé vidět Jima v roli kde není "kretén". Jen jedno velké vytknutí filmu to počítání bylo hodně nesmyslný, ale co asi čekat jiného od posedlého konspirátora.

4teens (2011) (seriál)

Dneska už bych asi nebyl schopný na to koukat ale těch pár let zpátky asi nic lepšího nedávali.

Kameňák 4 (2013)

Kdyby to byl nějaký studenský film dělaný k obhajobě, tak to beru, ale tohle ne.

Zoolander No. 2 (2016)

Čekal jsem kravinu, dostal jsem kravinu. Jsem spokojen, ale doufám že trojka už nikdy nevznikne.

Max Payne (2008)

Ta jedna hvězdička je za Milu.Chápu že je to na MOTIVY hry, ale scénárista by mohl trošku krotit svojí fantazii a znát princip Maxe více než jen z první mise. Prošvihl parádní možnost naservírovat slušnou noarovku.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Už by to konečně potřebovalo ránu z milosti. Ty první série byli fajn (byla tam myšlenka, bylo to vtipné a mělo to děj) ale teď se z toho pomalu stává Ulice (příběhy obyčejných lidí co se občas něco snaží zahlásit).

Osm hrozných (2015)

Tak co ? mám napsat něco o typické tarantinovce ? nebo snad od dlouhých rozhovorech? ... NE nebudu.

Kolotoč (1996) (pořad)

Velice podceňovaný zábavný a inteligenci testující pořad. Doufám že v blízké době se dočkáme rebootu tak jako u milionáře.

Doba ledová (2002)

Případ toho, kdy měl někdo parádní nápad udělat jeden dobrý film a pak dojil a dojil .... a dojil až zbyli jen vytahané cecky.