Osm hrozných (2015)

Tak co ? mám napsat něco o typické tarantinovce ? nebo snad od dlouhých rozhovorech? ... NE nebudu.

Kolotoč (1996) (pořad)

Velice podceňovaný zábavný a inteligenci testující pořad. Doufám že v blízké době se dočkáme rebootu tak jako u milionáře.

Banshee (2013) (seriál)

To nejlepší pro milovníky pew, pew, pew a bang, bang, bang akce

Vlk z Wall Street (2013)

Lidé si stále stěžují že se netočí filmy, kde "zlo" vyhraje. Toto je přesně ten typ filmu pokud mi zase někdo bude tvrdit že Leo tady hraje dobráka, jako tomu bylo u Kmotra, tak na to koukal špatně.

Memento (2000)

Tak jsem zase viděl po delší době zajímavý film. Docela tomu blonďákovi závidím, že může koukat na tenhle film každý den se stejným pocitem.

One Punch Man (2015) (seriál)

Především zdravím všechny kolegy z 9gagu, člověk by ani nevěřil, že z pár čmáranic co nějaký pohunek vytvoří na střední pod lavicí, může vzniknout hit. Ale očividně nacpat co nejvíce parodujících absurdit z ostatních anime do jednoho velkého guláše není až zase tak špatný nápad. Vlastně něco podobného se stalo i v českých luzích a hájích, když v osmdesátých letech minulého tisíciletí božský režisér Toška stvořil svůj majštrštych parodující rurální společnost ve střední socialistické Evropě. Myslím že nejsem sám komu se toto zasociovalo jelikož přímá spojitost je až do očí bijící. Toliko přestřelených scének a snaha nacpat něco vtipného do každé vteřiny, je jistá. Kolikrát si říkám že jestli Nacume není nějaký Troškův úlet z mládí, když ještě býval na ženské plémně.

Zombieland (2009)

Trošku roztrhaný konec, ale na americkou komedii nadstandard

Anatomie pádu (2023)

Sice jsem si celou dobu říkal, že snad už dneska by se takto nikdo nechoval, ale když to člověk přijme, tak dostane dávku emocí - vesměs negativních. Film dobrý, stopáž nevadila.

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2013)

Více by tomu slušel seriál a nemuselo by se dělat tolik zkratek, ale jako film proč ne. Kdybych nečetl knížku, tak si nejsem jist, že bych napoprvé pochytil vše co se tam děje.