Ben a Kate (2012) (seriál)

Nezajímaví aktéři, absence humoru. Je až fascinující, kolik "vtipných" scén bez patřičné pointy lze nacpat do 24 minut. Ben and Kate je jedna velká křeč a nenabízí nic, co by mě u seriálu udrželo. Pilot - 40 %

The Mindy Project (2012) (seriál)

Překvapivě solidní, místy celkem vtipné, místy méně. Ale potenciál to určitě má. Pilot - 60 %

Parťáci (2012) (seriál) odpad!

Zííív... Cože? Kdo tohle psal? Ten sitcom mi způsobuje fyzickou nevolnost... to nedokoukám, nejde to! Pilot - 10 %

Go On (2012) (seriál)

Na to, že jde o komediální žánr, jsem se moc nezasmála. Trapné vtipy převažují nad těmi povedenými. Celé to působí tak nějak unaveně, podobně jako Matthew Perry, který postrádá jiskru. A já nemám potřebu seriál dál sledovat. První tři epizody - 50 %

64. Emmy Awards (2012) (pořad)

Teda Jimmy, to jsem myslela, že to víc rozjedeš.

Výjimeční (2011) (seriál)

Jistě, není to originální, ale po pár dílech vás seriál dokáže solidně vtáhnout. Jako zábavná seriálová jednohubka rozhodně neurazí. 1. série - 70 %

Doktorka podsvětí (2012) (seriál)

Tenhle pokus o mix doktorského seriálu a krimi z podsvětí se moc nepovedl. Celé je to neuvěřitelně nudné, příliš chtěné, repliky jsou tupé, nemá to šťávu a hlavní hrdinka je natolik nesympatická, že jsou vám její osudy od začátku úplně ukradené. První díl jsem dokoukala jen silou vůle, další si nechám ujít. Pilot - 30 %

Drsný šerif (2012) (seriál)

Vysoce návyková záležitost. Staromilsky příjemná westernová krimi podívaná s výborným hereckým obsazením, kterému vévodí dosud neznámý a nesmírně charismatický Robert Taylor. Tomu skvěle sekundují Katee Sackhoff či Lou Diamond Phillips. 1. série - 90% Druhá série udržuje nastavené tempo i kvality a navíc nabízí parádní season finale. 2. série - 90% Třetí řada opět drží kvalitu těch předchozích, děj se posouvá pomalu, ale jistě kupředu a stále má co nabídnout. Finále znovu přineslo takový cliffhanger, že by mě naštvalo, kdyby nebyl seriál obnoven na další sezónu. 3. série - 90% --- Přestože byl seriál zrušen, objevil se zachránce v podobě Netflixu, takže se 4. série přece jen dočkáme. --- Fanoušky vymodlená čtvrtá řada i přes pomalejší rozjezd opět nabídla vše, co máme na seriálu tolik rádi a navíc tu proběhl zatím nejvýraznější vývoj hlavních postav. Nakonec nám tvůrci znovu naservírovali tak velký cliffhanger, že další sezóna zkrátka musí být. 4. série - 90% Pátá série odklepnuta!

Revoluce (2012) (seriál)

Postapokalyptický western říznutý vším, co má J.J. Abrams rád. Takže o hledaní původu výpadku a další tajemství určitě nebude nouze. Z pilotu bohužel stříká klišé na všechny strany, ale je to hezky natočené, takže nezbývá než doufat, že se to v dalších dílech pořádně rozjede nějakým méně předvídatelným směrem. Pilot - 60 % Dlouho jsem další sledování odkládala, ale nakonec jsem dala obě série na jeden zátah. I přes hodně proměnlivou kvalitu jednotlivých dílů mě to chytlo. A vůbec nevadilo, že si člověk v průběhu často klepe na čelo kvůli řadě nelogičností. Pokud to berete jako příjemnou oddechovku, zklamáni nebudete. 1. série - 80% Druhá řada se sice ubírá trochu jiným směrem, ale dokáže naštěstí udržet aspoň zpočátku diváka v neustálém napětí. Bohužel s postupem času už je to pořád na jedno brdo a začíná to být předvídatelné až moc. Ale Billy Burke v hlavní roli mi stačil na to, abych i tak hltala každý díl. 2. série - 70%