KevSpa

KevSpa

Kateřina Grosmanová

okres Praha
Edna.cz

homepage

Twitter: McKevspa

5425 bodů

Moji oblíbení herci

 • foto

  Michael Fassbender

  Silně návykové! :-) Až takhle moc. :)

 • foto

  Jon Hamm

  Jedno jméno: Don Draper. Už jen kvůli úžasnému ztvárnění hlavní postavy ze seriálu Mad Men si Jon Hamm místo v topce zaslouží. Ostatně už za první sezónu získal Zlatý glóbus pro nejlepšího herce v dramatickém seriálu a následující tři roky byl za svou životní roli pokaždé nominován. Dokáže být ale přesvědčivý v rolích vážných stejně jako komediálních (to ukázal během svého hostování v seriálu 30 Rock či při moderování slavné show Saturday Night Live). To, že se konečně rozjíždí kromě televize i ve filmu (The Day the Earth Stood Still, Stolen, The Town, Howl), mě nesmírně těší. A doufám, že kariéra tohoto charismatického a skvělého herce nebude stagnovat. Zatím to vypadá, že jej čekají velmi světlé zítřky. A nás, jeho fanoušky, stejně tak. Být učitelem na střední škole je jistě práce záslužná, ale stejně jsem ráda, že se Jon nakonec rozhodl herectví nejen učit, ale svůj talent ukázat i světu. :-)

 • foto

  Kevin McKidd

  Skot jako poleno, disponující charismatem, o kterém by se většině herců mohlo jen zdát. Herec, který dokáže zahrát cokoli (i když ti drsňáci mu jdou nejlépe) a má před sebou jistě velmi světlou budoucnost. Od dob jeho hereckého debutu v Trainspottingu, v němž byl ještě "mladé ucho", uplynulo hodně času... Seriál Řím jej konečně představil široké veřejnosti, v Grey´s Anatomy se okamžitě stal jeho Dr. Owen Hunt mou nejoblíbenější postavou. A já už jen doufám, že jednou vznikne filmová verze mé oblíbené videohry Call of Duty: Modern Warfare 2, v níž namluvil nejlepší postavu, 'Soapa' MacTavishe. Neumím si představit, kdo jiný by měl Soapa hrát (a nejen kvůli jeho nezaměnitelnému hlasu).

 • foto

  Kevin Spacey

  Pan Herec. Je třeba dodávat něco víc?

 • foto

  Tom Hanks

  Prostě Tom... ten sympatický chlapík od vedle.

 • foto

  Jason Isaacs

  Herec malých rolí, ve kterých je ale vždy nepřehlédnutelný. Pořád ovšem čekám na jeho velký průlom.

 • foto

  David Harbour

  Tak dlouho ztvárňoval výrazné vedlejší role, až se konečně dočkal té životní ve Stranger Things. Pro mě coby jeho dlouholetého fanouška je to splněný sen. Konečně!

 • foto

  Tim Roth

  Aktuálně mimořádně povedený návrat do televize v krimi Tin Star

 • foto

  Peter Krause

 • foto

  Morgan Spector

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace