Zlý večerníček (1992)

Vymbordelná sexy komedie. Čtyři nádherný polonahý kočky běhaj po starým baráku. Nahání je kreslenej Tazmánskej čert s Karadinovic Davčou. Nouze není o nějakou tu krev, nádherný kozy, pěkný prdelky v tangáčích. Prostě ideální rodinný film.

Ztracený svět (1992)

chápu že je to tv tvorba ale pár mizerně udělaných gumových maňásků dinosaurů v roce 1992? Začátek vypadal slibně ale pak tam narvali nesmyslné postavy které v knize nebyly + tam chyběl lord Roxton. Nuda a šeď. I verze z roku 1925 má lepší triky a je předloze daleko věrnější. Až si spravím chuť možná prubnu protrpět ještě druhý díl....

Žabí město 2 (1992)

jednička byla zábavnější a nahláškovanější. Navíc mě tu sral ten retard z botoxovou bradou

Basket Case 3 (1991)

tak tohle už byla vyloženě komedie. Jednu navrch, za nádhernou šerifovu dcérenku a její choutky :) Pěkné 3. hvězdišky.

Borrower - Oběti bez hlav (1991)

Já byl spokojenej, slušná porce krve, pár vtípků. Comando girl a mladičká Méchn Amiková. 65%

Curse III: Blood Sacrifice (1991)

Tak tohle už bylo fakt trapný a nespasí to ani Kryštof Lí, či koziřky Dženilí Harisový.

Děvka (1991)

docela vtipná jednohubka o sociální pracovnici. Na Terku se dobře kouká, pěkná prdel i kozy. Jedna hvězda navíc za cameo mojí oblíbené pornoherečky Ginger Lynn Allen.

Divoká noc (1991)

jedna symbilická za mladů Jendu Konvičkovů. Jinak to stálo za vyliž kakaové věnec