Hvězdné války podle Turka (1982)

tak konečně se dostalo tomuhle skvostu českého dabingu. Zábava pro dlouhé zimní večery. Nezapomenutelné souboje s plyšáky, trhání jejich hlav atd. Vykradené masky z mikulášské besídky. Hlavní záporák má masku vystřeženou ze starého linolea, doplněnou ohnutý hrabě, Drsný meč z překližky stříknutý zlatou barvou. Následné přetavení na zlaté rukavice na mytí hajzlů. Opakující se záběry na skákání hl. hrdiny. Geniální tréning s bušením a kopáním do kamenů. A to vše doplněno o vykradené záběry ze Star wars + hudba z Idiana Jonese, Fleshe Gordona a další. Povinost pro každýho milovníka špatných filmů.

Torzo (1973)

Velmi solidní řezničina. Jako bonus hromada různých zvířátek např. kozy, bobři, kozy... 93%

Krváček (1990)

Ale jo bylo to fajne. sice ta ceckatá cigoška byla hnusná, že bych si o ni neopřel ani starou rezavou ukrajinku. Nicméně cecky ukazovala poctivě, vodního hlodavce též. Některý vraždy byli extra vtipný a porce krve nádherně cákavý. Sumo somárom lepí poctivéch 5. hvězd 92%

Tokyo Gore Police (2008)

Velice povedená japonská čuňárna. Bavil jsem se celou dobu. Ideální na vánoční svátky pro celou rodinu.

Society (1989)

hodně zajímavá uchylárna. Tak trošku ze světa Mazací hlavy od Lynche

Ninja Academy (1989)

viděno až 2020 a bavil jsem se náramně, nindžové, kozičky, vtípky, pěkný buchty. 89%

Kaktusový Jack (1979)

Luxusní westernová komedie. Připomíná mi klasický animovaný grotesky s kojotem :) Nechápu zdejší nízký hodnocení. Já se bavil i přesto že tam hrálo to odporný smradlavý zvíře co se mele do salámů- kuň. Duglas měě fakt bavil, mladej Arnošt taky. A na Ančiny kýble radost pohledět. 98%