Game Page (1998) (pořad)

Tak kuli tomuhle pořadu jsem se styděl, že hraju počítačový hry. Dvě hvězdy jen za to, že existuje ještě horší pořad a tím je Level TV. Na BW i TG ukázali že to jde dělat líp a vsadim se, že se zlomkovejma nákladama.

Hated: GG Allin & the Murder Junkies (1993)

Kristepane to byl idiot. Jen malej dotaz - opravdu má ten film 90 minut? já viděl verzi, která měla jen 51 minut, ale rozhodně nemam pocit, že by něco cenzurovali :-)

Wanted (2008)

Tak přesně tohle Timur potřeboval. V Hollywoodu ho trochu usměrnili, takže se tentokrát chytá i člověk, kterej nezná předlohu, ale efektní akce zůstává. Navíc to neni tak blbý a předvídatelný jako filmy o superchlápcích v barevnejch oblecích. I ta přeměna v drsnýho hrdinu mě baviila, protože je celkem originální a chudák McAVoy je při ní bitej jak pes. Bravo, na jeho příští film už du do kina a nejen do dvd pujčovny.

Iron Man (2008)

Pokud už jste viděli nějakej komixovej film, je tohle absolutní ztráta času. Jede se podle šablony : první tři čtvrtě hodiny - proměna obyčejnýho člověka v superhrdinu. Druhá tři čtvrtě hodina: nezáživná nuda a vata, jasný vymezení záporáků. Poslední půlhodina: Docela zábava, plná výbuchů a destrukce + přeslazenej happy end. Nevim proč na to koukat - Transformers jsou vtipnější, Spiderman má víc akce i v průběhu děje a Batman se poslednim dílem katapultoval do vyšší ligy.

Ježíš je normální! (2008)

Inu... chtěl jsem se jen pobavit zábavnejma záběrama na pošahaný fanatiky a místo toho jsem zjistil, že to ve skutečnosti asi tak strašný nebude. Vždyť na normálních koncertech se lidi chovaj ještě fanatičtějš - když se ukazuje penis, močí se do publika, ukusujou zvířátkům hlavy a podobný věci tak je to cool. Ale když někdo zpívá o tom, že nás má bůh rád, tak je fanatik. Hodně lidí tu kritizuje to, že to cpou už do malejch dětí. Ne že bych z toho byl nadšenej, ale když "normální" rodiče posaděj děcko na pár hodin do hracího koutku v McDonaldu to je v pohodě, co? TAk velkej rozdíl mezi vymejvvánim mozku biblí nebo reklamama neni. (a navíc se ty děti evidentně hodně nuděj, takže si nemyslim že si z toho ěnco vezmou). A za třetí - ta holka co je tam se svym manželem - můžeme jí něco vytýkat? Je evidentně zamilovaná a šťastná, blbá taky neni, tak co? Je to její věc, pro hodně lidí tady je životní štěstí sedět před plazmou 2m x 1m a koukat na hromady filmů, pro někoho jinýho je to poskakovat na veselou hudbu a řvát halelujá za každym slovem.

Apokalypsa (1979)

To se na mě nezlobte, ale opravdu nechápu proč u toho tisíce lidí tady chrochtaj blahem. Abych zjistil, že válka je svině tak nemusim koukat 3 hodiny na nesourodej slepenec bizarních nerealistickejch scén, který nemaj hlavu ani patu. Jasně, začátek s hudbou Doors a napalmem je bomba, stejně jako utok vrtulníků a ta hláška s vůní napalmu. U filmu sem 3x usnul, včetně samotnýho závěru, což neni moc dobrá vizitka. Nene, na Četu tahle neskutečně protahovaná nuda nemá ani omylem.