Godzilla (2014)

Hele v pohodě popkornovka, ale na to abych to vyloženě doporučil to bylo takový moc hollywoodsky krotký. Ta část než se probudí ten lítavec by si zasloužila odstřihnout... a vůbec - design těch zlejch je strašná nuda, nemá to koule. Každopádně proti Pacific Rim je to hotovej Felllini

6. den (2000)

If you really believe that, then you should clone yourself while you're still alive. - Why's that? So I can understand your unique perspective? - No. So you can go fuck yourself.

Zvrácený (2002)

Čekal jsem něco chytrýho ve stylu Mementa, dostal jsem sugestivní dávku hnusu a zla. Párty v Rectu je mastrštyk á la 8mm, znásilnění je už asi moc i na mě. Běh pozpátku není samoúčelnej, poslední scénka z "domácí pohody" je ve výsledku mnohem zlověstnější než rozmlácení hlavy hasičákem. Rozhodně nezapomenutlná podívaná, kterou už ale nikdy znovu vidět nechci. BTW od Noeho klipu ke Caveovi jsem čekal DALEKO víc...

300: Vzestup říše (2014)

To kouzlo jedničky je v tahu, ale jako tupá řezničina víc než plní svůj účel. (Digitální) krev stříká, končetiny lítaj vzduchem, kozy se houpou... co chtít víc? Je to jak sledovat člověka co hraje na play stationu God of War. Jen si neodpustim - těch zpomalenejch záběrů je tolik, že pustit to normální rychlostí, tak je film poloviční. A že se všichni chovaj jak totální dementi už k tomu tak nějak patří, i když zapalovat si ohýnky na lodi plný ropy mě i v rámci žánru zarazilo.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Jako když si autistický dítě vezme do vany hračky transformera a dinosaurů a pak s nima dvě hodiny mlátí o sebe. Nejsmutnější na tom je, že tuhle srandu režítoval TEN Del Toro s rozpočtem, kterej by nám vyřešil důchodovou reformu.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Líbí se mi jak si dokážou američani vytřít zadek jednou ze svejch nejzásadnějších historickejch osobností, tohle by si tu s TGM asi nikdo nedovolil. A navíc to nechaj dělat rusáka! Dokonale béčkovej název celkem jasně vystihuje o co tady jde. Spousta zpomalenejch záběrů a cákanců krve je bohužel ředěná vylízanejma dialogama a Lincolnovejma projevama. Scéna na koních, stejně jako závěr jsou ale fakt výborný. Tak sand příště u Pýcha a předsudek a zombies!

Dealer (2012)

Originál neznam, ani jsem nevěděl že nějakej je... Tohle má ale super atmosféru a ta "britskost" z filmu uplně stříká. Nechal jsem se tak unýst klubovým prostředím a vohulil hlasitost až na mě přišli bouchat sousedi. Prostě solidní béčko o tom, že půjčovat si prostě neni výhodný a jestli je ěnco horšího než Homecredit tak to jsou jugoslávský imigranti

Texaský kat (2011)

neni to uplně špatný a atmosféra je fajn, ale bože, je to tak hrozně nudnýýýýýýýýý. Hvězda za ten vtip - Co vznitkne když zkřížíte Shi-Tzu a Pitbulla? - Bullshit