Čápi s mákem (2010) (pořad)

Pokud v hodinovym pořadu je nejsympatičtější osoba působí Hanychová, tak je evidentně něco špatně. Tohle je ale tak kolosální hovadina, že se na to nedá nekoukat. Všechno tu asi bylo 100x řečený, takže za zmínku stojí už akorát absolutně totálně nezvládnutá produkce ze strany Primy. Mojsesová vyhodí štáb z bytu a pak odejde z celý show, bartošová si tam chodí, respektive nechodí kdy se jí zachce a půlku dílu stráví na hajzlu, žena z lidu je tak nahraná až je to zoufalý, belohorcová tam občas jde, občas vyšle svýho pudlíka, kterej neváhá během 5i minut říct 20x slovo mascarpone, pak posolit zmrzlinu a polejt jí olejem z mořskejch šneků (to jako lanýži, kdybyste nevěděli)... bohužel záblesky geniality jsou poměrně vzácný (heja heja je epic!!!!), jinak se to vleče jak smrad. Název sem vůbec nepochopil... a jak se pak všichni navzájem plácaj po ramenou, rozdělujou si devítky a pak se škleběj na kameru že se to nedalo žrát. Kam to spějem sakra?

Predátoři (2010)

já vám nevim, jendička je pecka a u tohodle jsem v kině usnul, což asi mluví za vše... už od tý doby co se utvořila ta multikulturně vyvážená skupinka mě to sralo.

Repo Men (2010)

Tohle mohlo bejt mnohem mnohem lepší... nápad slušnej jen ten prostředek uplně endomyšlenej. Taky nechápu proč ty orgány pučujou evidentním sockám který na to nikdy mít nebudou... a kdyby jeden ale třeba deset. Na to nemá nikdo. Ale zas edobrá hudba...

Symptom Pandorum (2009)

Sci-fi jako řemen... nečekal sem nic a proto dávam 5* Nějak mam pocit že takovýdle Hard SF už se vůbec nedělaj

Gamer (2009)

Co to sakra bylo?

Endgame: Blueprint for Global Enslavement (2007)

Žádnej film, kterej donutí člověka přemejšlet nad tim co právě viděl nemůže bejt špatnej. Příde mi to až přehnaně paranoidní (Mocný nás pomocí rtuti ve vakcínách degradujou a samy pak odletěj s implantátama do vesmíru) ale některý části jsou nezpochybnitelný. Jen tomu podle mě režisér víc škodí než pomáhá, nebejt těch šílenejch výkřiků a hysterie, působylo by to celý o dost působivějc.

Avatar (2009)

Ale no tak lidi !!!

Zběsilý útěk (2006)

Vypněte minutu před koncem a pak opět nahoďte na skvěle udělaný závěrečný titulky. Sorry ale posrat to tak kretenskym happyendem???

Strážci - Watchmen (2009)

Už od úvodních titulků naprostej nářez... špičkovej příběh, kterej má opravdovej konec, u nějžse člověk necejtí trapně, vymakaný bitky a nejlepší soulož za poslední roky + opravdu geniálně zvolenej soundtrack. Většinou nejsem schopnejna jeden zátah dokoukat do konce ani hodovou epizodu seriálu - teď mi 190 minut uteklo jako voda.