• Thriller

Treme - Série 1 (2010) (série)

Muselo to být opravdu velmi těžké období, nicméně seriál ukazuje jen to, že  obyvatelé města touto tíživou dobou jaksi protančili a zásadní pak bylo ušití indiánských kostýmů, což trvalo 10 epizod. Steve Zahn je tak strašně odporné stvoření, že mi jeho postava dokonale kazila celkový dojem, který už tak není moc valný.

Divoká republika - Neustart (2021) (epizoda) odpad!

Tak v první epizodě křesadlo a v poslední rejža vykouzlil barel s benzínem :)))) Tohle se fakt nedá :))) (Pochopila bych ten zapalovač, který mohli čórnout)

Divoká republika (2021) (seriál)

Vzhledem k úděsným scénáristickým faulům se toto veledílo kategorie C nedá ani moc komentovat. Přesto se na to vcelku dá koukat, pokud nic neočekáváte.

Divoká republika - Ron (2021) (epizoda)

Dvě matky vychovaly z dcery svého mladšího bratra. Jen tak dál.

Dark - Season 1 (2017) (série)

Tohle je jedna velká nuda. Přehršel postav zkomplikovaná ještě faktem, že se vyskytují několikrát v různých podobách a ani jedna zajímavá. A po celou dobu se nabalují další, všechno je překombinované. Celkový dojem je pak obyčejná deprese, kterou všichni vyzařují, nepřehlednost, trhliny ve scénáři, rozkouskované scény na minimum, balast okolo a logika dostává pořádně na frak. Do toho nesrozumitelné pokusy filosofovat o nesmrtelnosti brouka. Podotýkám, že filmy s touto tématikou mám velmi ráda, ale tohle, kde nakonec cestuje kde kdo, kam ho napadne, okamžitě v lese potkává toho,koho zrovna hledá, několik časových rovin střídajících se bez varování a vy ztrácíte naprosto přehled nad situací, to opravdu ne.

Dark - Rozcestí (2017) (epizoda)

Plné nesmyslů. V roce 2019 a ani zmínka o DNA, to je snad základ. Tohle skutečně jen další brak. ( připomínka k úvodní scéně u patologa)

Dark - Pravdy (2017) (epizoda)

Každou epizodou se nabaluje další a další bezvýznamný balast. Vlastně je to téměř o ničem. Dosud se staly tak dvě až tři zásadní události, jinak je to jen samá vata.

Krajina snů (2019)

Film je prázdná skořápka, kterou jsem scrollovala, nešlo to jinak. Je bezobsažný. Jinak souhlasím s recenzí Eliotta. Na ČSFD jsou opravdu zmatky, některé nové filmy nelze dohledat, jedině přes jméno herce. Jednou je film pod českým názvem, jindy originálem, některé filmy tady ani nejsou. Stejně tak tento film se pod názvem Dreamland ve vyhledávači neobjeví. Stará verze byla mnohem přehlednější.

Luther - Série 1 (2010) (série)

Linie s Alice Morgan je vysoce nepravděpodobná a nelogická. Každý  je ochoten s ní diskutovat o svém intimním životě a filozofovat, přestože je velikou hrozbou a vloupe se vám do baráku, není nikomu přidělena ochrana, jako pravděpodobný vrah a psychopat  není absolutně nijak sledována, Luther tají jejich vzájemnou komunikaci, ačkoliv se A. uchyluje k výhrůžkám i napadením, atd. A velmi podobnými absurditami je naplněn celý vlastně seriál. Končím 4. epizodou, to fakt nejde.