felliss

okres Brno

<< předchozí 1 2
    • 31.10.2015  19:11
    Prám (2015)

Párkrát jsem se zasmála a bylo tam několik zajímavých záběrů a střihů. To je ale asi tak všechno. Sdělení, které zřejmě autorka zamýšlela, vůbec nevyznělo, jednání postav je takto vytržené z kontextu dost nepochopitelné a v důsledku je to úplně o ničem.

• 21.8.2015  23:34

Mám z tohoto filmu poněkud rozpačitý dojem. Vlastně to bylo celé fajn, ale ta zoufale neexistující chemie mezi Katherine Heigl a Alexis Bledel mě ubíjela. Ani jedna neumí hrát lesbu, Alexis to nešlo o něco víc. Takže vlastně nevím, jestli mě štve, že v tom filmu v podstatě nehrála, nebo to bylo snad i dobře.

• 26.1.2015  12:39
    Colette (2013)

Neskutečně mě iritoval ten dabing, nemohla jsem se přes to přenést celý film.

• 10.11.2014  15:16
    Interstellar (2014)

Jo, bylo to pěkné, Anne Hathaway je k sežrání. Nicméně mě během filmu několikrát napadlo, že přesně tohle už jsem viděla nedávno v Gravitaci, a proto si z toho na zadek nesednu podruhé. Ano, příběh samozřejmě propracovanější, ale ne zas tak svělý, aby to muselo mít 3 hodiny. Celkově hodnotím jako určitě fajn film, na který zajít do kina. Ale jestli jsem Počátku dala přísné 4*, protože mi tam místy něco nesedělo, tak Interstellar musí mít míň.

• 6.5.2014  23:37

Snad to bylo tím kinem, tím vínem nebo tou slečnou vedle mě... Normálně by se mi takový druh filmu asi nelíbil, ale tohle mě z neznámých důvodů prostě bavilo. S veškerou nepříjemnou hlasitostí, ke konci i nepochopitelností (asi mi chyběl Lynch). I s tím, že jsem název filmu zjistila až doma, protože úvodní titulky mi tuto sladkou skutečnost zatajily stejně jako dramaturgové celé projekce.

• 6.3.2014  15:05
    Zeď (2012)

Po přečtení některých komentářů mám potřebu napsat, že tento film je natočen podle stejnojmenné knihy, která je velmi známá, ale ne u nás. Potom jistě nelze autorům filmu tolik vyčítat, proč je to celé zrovna o tomhle a proč tam není to a ono.

• 19.11.2013  11:43
    Rosie (2013)

Neměla jsem potřebu odcházet z kina, ani jsem nedočkavě neočekávala konec. Ten spíš přišel sám dosti nečekaně, když jsem se závěrečnými titulky vlastně netušila, co a jak chtěl tento film říct. Spousta nevyužitých věcí ve mně zanechala jen pocit toho, že to sice bylo hezké a příjemné, ale jaksi neucelené a nedotažené do konce.

• 23.6.2013  12:32
    Domino (2005)

Jedna hvězda navrch za obsazení. Jinak se toho ve filmu událo příliš mnoho a jen málo z toho bylo zajímavé.

• 16.6.2013  21:01
    Černá sanitka (TV seriál) (2008)

Jedna hvězda za to, že jsem se místy hezky pobavila a obsazení občas příjemně překvapilo. Tvůrci se museli velmi bavit též, alepsoň doufám!

• 10.6.2013  09:40

Velmi zajímavý trailer, pozoruhodné obsazení a nakonec nic moc... Kdyby tam aspoň toho sexu bylo víc.

• 20.10.2012  09:37
    Cherrybomb (2009)

Tento film mě celou dobu štval. Jak svými hloupými a nesympatickými postavami, tak tím, co se v něm dělo.

• 8.8.2011  19:13
    Zase ona! (2010)

Komu se podařilo do TAKOVÉHO filmu dostat tolik zvučných jmen, to je mi záhadou.

• 4.3.2011  08:08

Naprosto ohromující zážitek, kdy se mi místy tajil dech. Skvělý hudební a zvukový doprovod.

• 14.11.2010  23:26

Přes velmi pěkné momenty jsem se nemohla dočkat, až film konečně skončí a já si budu moct jít taky zapálit...

• 14.11.2010  22:01
    Počátek (2010)

Konec se dal čekat, tomu se už ani nedivím, ale některé "detaily" mě příliš mnoho iritovaly na to, abych dala víc.

• 5.11.2010  15:58

Přes těžkopádný rozjezd až do grandiozního finále... kterému nicméně nechybí trocha americké sentimentality. Což nic nemění na tom, že se široce otevřenýma očima hltám druhou polovinu a s Noomi Rapace bych na motorce odjela klidně až na kraj světa.

• 2.6.2010  00:45
    Máj (2008)

Lesů pán s oholeným podpažím a Jarmila s čočkami? Ale né...

• 26.4.2010  04:18
    Na špičce jazyka (TV film) (2002)

Bylo by to i těch 5, ale ačkoli miluju med, tento byl přece jen příliš sladký... Nicméně se nemohu ubránit úsměvu na rtech z krásné lehké ironie, okouzlení z hlavní představitelky a pocitu, že snad i mně se zastesklo po nějakém to prvním polibku z lásky, kdy se člověk víc třese než chápe, co se děje.

• 31.3.2010  11:05
    Kouř (1991)

Skvělý film, úžasná nadsázka, krásná alegorie... Sklepáci prostě nezklamali!

• 28.3.2010  21:31
    Děti noci (2008)

Největší a nejvtíravější otázka, která mi po skončení filmu vytanula na mysli - o čem to vlastně bylo?

• 15.3.2010  23:45

Nemohla jsem se ubránit pocitu, že vidím "českou lynchovinu"... Mám ráda scény, ve kterých je zdánlivé ticho, ale o to více do popředí vystoupí jinak nepovšimnuté zvuky. Velice netradiční film plný satiry, otazníků i humoru. Z nejistoty jsem stejně jako hrdina jen těžko vystupovala.

• 23.2.2010  01:23
    Nine (2009)

Ale hodnoceno jen do 10 minut před koncem, kdy jsem usnula... což mluví tak tak trochu za vše. Od Chicaga vůbec nic nového, krom krásné Penelope v krajkách, ale tom jsou snad jiné filmy...

• 30.1.2010  17:08
    Pouta (2009)

Čím delší dobu film běžel, tím víc jsem si říkala, co to vlastně je. Ne, tohle mě fakt nedostalo. O sympatiích k některé z postav nemůže být řeč, to by mi ani nevadilo, ale nevzbudily ve mně ani antipatie, osudy všech mi byly ukradené, čímž se ještě víc prohlubovala touha po konci filmu. Asi jsem divná.

• 29.1.2010  22:20
    (1998)

Nejsem si jistá, jestli jsem tento film tak úplně pochopila. Nicméně úžasně kontrastní záběry, neobvyklá hudba, strhující depresivnost, která mě s vyvalenýma očima připoutala k obrazovce a neohrané téma celého filmu... určitě si vyšší hodnocení zaslouží (i když stále nevím, jak tohle všechno na mě vlastně celé zapůsobilo).

• 28.1.2010  23:21

Bylo to vtipné, efektně hezké, ale pro mě je Sherlock po přečtení Psa Baskervillského prostě trochu jiný muž. Tedy beru to jako originální, vůbec ne špatné, pojetí, nicméně do kolen mě to nedostalo.

• 24.1.2010  00:31
    Peříčko (TV pořad) (1997)

Přesně z tohoto pořadu tuším pochází jeden z nejnechutnějších záběrů, které se mi v hlavě vybaví při slově porno (a to tam skoro žádné nebylo). Ale bylo mi málo, potají, se srdcem až v krku, se mi vyplavoval adrenalin při nočním sledování a za ten prvotní zážitek tomu tu 1 * musím dát.

• 23.1.2010  00:37
    Střecha (1956)

Nikdy není tak zle, aby nemohlo být hůř. Ale jak člověk nejvíc ocení, že je lépe (byť i "maličkostí"), dokud není skutečně hrozně. Oceňuji. Ačkoli v jiném slova smyslu.

• 16.1.2010  00:01
    Avatar (2009)

Tento film je hlavně o 3D, i ničem jiném... Já jsem ho viděla 2D, takže to pro mě znamenalo akční KLIŠÉ pohádku, která tu připomíná Matrix, tam zazní hudba nápadně se podobající Titanicu, hle, tady máme reklamu na hezké chování k naší planetě... Viděla jsem spoustu mnohem horších filmů, Avatar zas není tak špatný, určitě ne, ale vizuální (byť hezká) stránka absolutně obrala celý film o příběh a scénář, takže jsem na rozpacích. Dvě a půl hodiny bylo hodně. I tak mě to láká si přece jen na 3D ještě zajít, ale nevím, jestli si radši neužít za ty peníze 3D film mnohem kvalitnější... třeba animovanou komedii, která bude vtipná účelně...

• 11.1.2010  14:51
    1984 (1984)

Knížka mě ohromně nadchla, film ohromně zklamal

• 11.1.2010  14:03
    Tak neváhej a toč! (TV pořad) (1995)

Hrubeš je mi velice velice nesympatický, takže hodně spíš subjektivní pocit...

<< předchozí 1 2