• Krátkometrážní

Occupations (2007)

[kráťas] Udělám to.. Až budu velkej kluk, udělám to.

Simonova kočka (2008) (seriál)

[kráťas] mňau? Kočky jsou svině. A Toefield to očividně moc dobře ví.

Expendables: Postradatelní (2010)

Stará dobrá hospodská pravda praví: ,,Za vším hledej ženu.'' Ne prachy, ne kokain. Ženu. Minimálně Expendables o nich maj neustálou potřebu kecat a kvůli nim zabíjet bezejmené prefabrikované vojáky č. 1 - 458. Nebo že by nešlo o ženu, ale o duši? No tak sorry kluci, ale to už bych asi nespolykal. Vím. Kecám o tom stejně. Akorát kvůli tomu pak nezabíjím BPVč.1-458._____Jako byl to masakr. Pozorovat nasyntholovaný nadlidi typ: Stallone01 jak lámaj na třísky okolí a nebo okolí láme na třísky je, bylo supr. Rozprsknutá těla nešťastníků s větším nadhledem než bylo pro danou chvíli vhodné mi hladila zvrácený G bod jinak romantické dušičky a nahláškované osobní půtky mezi těmi akčními filmy nejvycepovanějšími. TO byla bomba. Větší než instant killy. Scénu z kostela bych si mohl pouštět dokolá. Zábava neuvěřitelná, ale pouze ostrůvkově rozmístěná. Nebavil jsem se pořád, ale jen u pečlivě vypiplaných scén. Až moc mi vadilo who cares okolo nějaké snahy zapojit silnější logiku do pracování s dějem, kamera byla někdy napřesdržku a přecejenom nejsme slečinky, abychom poslouchali tolik zpovědního patosu, no ni? Jako zábava za 4, jako film za tři. Něco podobně husťáckýho a frajeráckýho a upe bomba masakráckýho jsem ale dlouho potřeboval a nejsem rozhodně zklamanej!

Rabbit (2005)

[kráťas] Chamtivost může zabíjet! Chudý a předem ztracený je ten, který okolo sebe vídí jen jednotlivá aktiva a pasiva :-)

Milenci ze severního pólu (1998)

.. Život je kruh. Nenechte se ale mýlit. Neznamená to, že osud je předem daný. To, jak náš kruh bude velký, jestli bude pravidelný, to si volíme My. Tím jak po své cestě kráčíme .. .. Není začátek, ni konec .. .. Neexistuje náhoda, ale vše se od ní odvyjí .. .. Je tak jednoduché myslet jen na sebe. Tak jednoduché, že to děláme všichni .. .. Je tak jednoduché jednat hloupě. Tak jednoduché, že to děláme všichni .. .. Milovat znamená být zodpovědným i za toho, jemuž lásku dáváme a jehož lásku přijímáme. Proč si váhu té zodpovědnosti tak málo lidí uvědomuje a cení .. .. Na místa svého kruhu a kruhů nám blízkých či osudem spjatých se pravidelně vracíme. To jak probíhala naše předchozí návštěva se odráží v tom, jak probíhá ta přítomná .. .. Je těžké být lidským všemi aspekty. Přináší to až moc chyb do našeho rozhodování .. .. Život je kruh. Cesta po něm je nekonečná, každým krokem povědomější. A bolestnější .. .. Nechce se mi za to děkovat, opravdu ne.

Chodící podnik (2009)

[kráťas] Jeden jako druhý na mě působili neuvěřitelně depresivně a to právě upnutím se na něco takového a hledáním v tom smysl života. Děsivé, nepochopitelné a tak nějak pro mě osobně symbolizující ztracené existence. Závěr byl ale hezký a jasně sdílný.

UFF (2009) (studentský film)

[kráťas] Mám rád když jedu Prahou a potkávám taková dílka. Nemyslim přiblblý tagy lihovkou bez nápadu. Ale přesně takové wtf konstrukce, které člověka vytrhnou z jistoty toho, co ho čeká za rohem. A proto mě také mrzí, že jsou taková díla s velikou rychlostí odstraňována. Mnohem pečlivěji než jiný hnusy, a že jich neni málo. Persekuovat potom jejich autory mi příjde směšné. V tomto případě se UFF snad snažilo zobrazit nejen tuto absurditu a já se u toho bavil. Akorát že něčím jiným, než na co nás připravují autoři v úvodním textu. Viděl jsem partu lidí s hlavou plnou nápadů, co se umí bavit a to ne v kolejích které jim město poskytuje. Viděl jsem jak jednoduché je pod svícnem, ve tmě, provádět blbůstky. Jeslti ale v UFF opravdu mělo jít o poukázání na nebezpečí monitoringu obyvatel, Velkého bratra, prudění policií a vůbec o problémech spojených s blahem a bezpečím dnešní společnosti na úkor soukromí, jak na mě v průběhu párkrát působilo, tak se to moc nepovedlo. Btw mobil se dá sledovat i vyplej bez simky, co já z urban storek vim..

Mateřská země (2009)

[kráťas] Připojí se do vašeho života a dá mu větší smysl. Pomáháte mu vykvést a přitom zanecháte své otisky. Vznikne pouto. Sílné. Ne natolik, aby vás udrželo spolu, když si začnete přerůstat přes hlavu, ale rozhodně natolik, aby mezi vámi vytvořilo nepřetrhnutelnou nit, která vás bude pojit ať se vydá kamkoliv.