Sherlock (2010) (seriál)

Hodnotím po 3.sérii...do čtvrté se mi moc nechce😁 Strašně dlouho mi to bylo doporučováno, a já to ignorovala (nesnáším, když je něco extrémně in). Dr.Strange mne k tomu posunul...no pustila jsem první epizodu a jen čučela s otevřenou pusou😉 Jsem zarytá odpůrkyně původního Sherlocka, ale že to někdo tak skvěle přenese do současnosti, mě ani nenapadlo. 1.série perfektní, kontrast asociálního Sherlocka s veteránem Johnem je super. Zápletky a celé pojetí perfektní. 2.série skvělá, druhý díl mne překvapivě bavil, bylo zajímavé sledovat, jak to scénáristé pojali, třetí díl překvapil, dojal ale hned jsem kula něco podezřelého. 3.série už kapku kulhá, Sherlock není tak moc sociopat, ale laťka pořád vysoko, epizoda se svatbou se mi paradoxně velice líbila😉 A (i když to nerada připouštím, neboť mi celá léta připadal asexuální) Ben je tu opravdu kus😁

Spider-Man: Bez domova (2021)

Může obsahovat SPOILERY😁 Tak nakonec jsem byla ráda, že ke mně prosákly nějaké spoilery a díky tomu jsem si stihla nakoukat předešlé Spidermany, jinak bych v tom měla asi guláš😁 Jinak jsem čerstvý MCU fanda, takže toto byla moje první Marvelovka v kině, takže jsem totálně spokojena. Ze začátkumá film takový pomalejší rozjezd, ale jak se objeví Strange, je to pecka. Má to vše, co fanoušek chce, humor, akci, napětí, emoce a velkou nostalgii, jak se postupně objevují všechny postavy. Věřím, že někdo kdo byl v kině už na Tobeyho Spideym musel mít slušnou husinu👍. Za mě top byl Molina a samozřejmě Dafoe, ten by nezklamal snad ani v reklamě na pivo😁

Avengers: Endgame (2019)

Na konci jsem řvala jak malá čudla😁 Nejlepší zakončení (až na ty úmrtí), člověku šel až mráz po zádech. A na 1000% se mi vyplatilo, pustit si všechny Marvelovky a pěkně popořadě...jinak bych byla pěkně v loji.

Hawkeye - Na schovku (2021) (epizoda)

Tak už by se to mohlo trochu někam pohnout, ale dobrá vtipná oddychovka. A zábavná😉 Ti dva maj dobrou chemii, takže se mi na plátně líběj.

Hawkeye - Hrdinům se vyhýbej (2021) (epizoda)

Mně se to líbí, i když zatím se to rozjíždí. Já mám celkově ráda Clintovu postavu (a J.Rennera jako herce), takže jsem ráda, že je seriál, a ne původně avizovaný film. Ještě jsem zvědavá jak zakomponujou Clintonovu hluchotu, když v Avengers je to vynechané.

Hawkeye - Ozvěny (2021) (epizoda)

Konečně akcička. Echo byla super, a taky jsem se dočkala naslouchadla😉 Honička v autě taky skvělá, dost vtipných hlášek. Těším se na další epku.

Venom 2: Carnage přichází (2021)

V jedničce alespoň ten Hardy měl trošku prostor, i když mě to taky nějak nenadchlo...tady dvojka ta už mě nebaví celá. Jedinej teda Woodyho venom je animačně "hezčí". Nrvím, ale Marvel u mě asi skončil Endgame...

Venom (2018)

Jakože po tom co z toho byl každej hotovej jsem to teda dala. Zábava dobrá, Hardy skvělej, ale na mě taková průměrná komedie. Chtěla a čekala jsem víc. Ovšem skvělý soundtrack, čehož si jakožto nováček v Marvelu, dost všímám a je to 👌