LadyRainier

LadyRainier

Romana Blechová

okres České Budějovice

1 bod

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Dallas (TV seriál) (1978)

  K dnešku jeden z mých nejoblíbenějších seriálů .. Prostě jsem ho milovala a poté, co jsem ho viděla v angličtině, se mi líbí ještě víc ..Starej Jock tomu velel (i když né moc dlouho), J.R. každýho vyšplouchl, Pam a Bobby klaďáci a věčnej tragéd Cliff Barnes .. Prostě klasika a oproti dnešním brakům vpravdě kvalitní podívaná ...

 • poster

  Goro, bílý pes (TV seriál) (1980)

  Prostě tomuhle musím dát pět. Jako dítě jsem to naprosto "žrala" a musím říct, že to nevyznívá špatně ani dnes, když jsem dospělá. Zkoukla jsem celé znova ...Dobrá zápletka, postavy i hudba ...Perličkou je, že v Japonsku dnes ten seriál nikdo nezná. Jediné, co mne na tom excelentně vadí, je dabing Jitky Molavcové .-)

 • poster

  Dobrá Voda (TV seriál) (1982)

 • poster

  Dr. House (TV seriál) (2004)

 • poster

  Byl jednou jeden dům (TV seriál) (1974)

  Pro mne NEJ seriál .. Herecké obsazení, děj, dobové ztvárnění ... Prostě bez komentáře ...

 • poster

  Náměstíčko (TV seriál) (2004)

  Nevím proč, ale z novější české tvorby je toto jeden z mých oblíbených seriálů .. Jo, některé díly slabé ale některé naopak perfektní ...A vidět paní Hlaváčovou jak si to dávají s panem Vinklářem?? Prostě nádhera ... Vždycky když jde repríza, nevynechám .. Jak tomu někdo může dát odpad to naprosto nepochopím !!!

 • poster

  30 případů majora Zemana (TV seriál) (1974)

  Je tam řada mých oblíbených herců, pár dílů je skvělých a řemeslně se mi to taky líbí ...Politický podtext, nadtext, podjatost i najatost vynechávám ...

 • poster

  Paměť stromů (TV seriál) (2003)

  Na tenhle seriál jsem narazila ještě na střední škole naprosto náhodou a strašně se mi líbilo, jak to pan Munzar vypráví ...Tady jsem ho začala mít ráda, tehdy vlastně jeho hlas (dnes vím, že nejen pro něj, je hoden obdivu) .. Navíc miluju přírodu a úvodní písnička se mi zdá skvělá ...Myslím, že lidi buď tenhle cyklus milují nebo nenávidí ...protože buď mu dáte 4 nebo 1 hvězdu (většinou) ...Když mám občas splín ...tak si ho pouštím ...Pro klid duše .-)

 • poster

  Pod černou vlajkou (TV seriál) (2014)

  Za začátku jsme čekala, co se z toho vyvrbí a byla jsem trošku skeptická, ale hned v půlce první série jsem se chytla a začala se těšit na každý díl. Charles Vane mi hned přirostl k srdci, naopak Flinta moc nemusím doteď .-) Největší devizu vidím v tom, že opravdu nevíte, komu máte věřit a díly jsou nepředvídatelné. První série rozjezd, druhá trošku stagnace, ovšem třetí je největší pecka ...po Vaneovi je Teach moje topová postava a celkový vývoj mě donutil dát celou sérii během 2 dnů. Čtvrtá série už byla jako na houpačce, více omáčky než akce, ale pořád vysoko nad průměr všeho o pirátech, co kdy bylo natočeno.Právě jsem dokoukala poslední díl čtvrté série, nebudu spoilerovat, i když překvapena jsem. Skončilo to prakticky dobře, což mne potěšilo...jen napíšu, že vrata dle mne zůstala pořádně dokořán .-)

 • poster

  Narcos (TV seriál) (2015)

  První dvě série TOP ...i když víte, jak to s Pablem dopadne, tak seriál drží v napětí, skvěle zvládnuté snad vše. Upravuji komentář. Třetí série směle dohání první dvě. Kdo si na začátku řekne, že je to nuda ...tak vydržte. Čtvrtou epizodou to začne mít grády.Čtyři "narkobarony" mám snad ještě radši než jednoho Pabla.