Venom (2018)

Jakože po tom co z toho byl každej hotovej jsem to teda dala. Zábava dobrá, Hardy skvělej, ale na mě taková průměrná komedie. Chtěla a čekala jsem víc. Ovšem skvělý soundtrack, čehož si jakožto nováček v Marvelu, dost všímám a je to 👌

VFW (2019)

Zdá se mi to, nebo je poslední dobou Stephen Lang v samejch filmech, kde na něj není vidět😂Občas jsem nějak nestíhala co se děje, jak tam byla tma...No ty krvavé scény, záseky do hlavy a litry krve už bylo trošku moc, ale kupodivu mě film vcelku bavil...jak se tu píše, nej z filmu byly hlášky starejch bardů za barem. A Lang to tradičně utáhnul skoro sám👌

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Prostě Amíci jsou jiní...uvědomte si to už, vy všichni, co dáváte odpady. Ten seriál má mít morální charakter hlavně pro USA děcka, tak si to uvědomte. U nás se díváme na Ordinace a Ulice v Americe na Norrise😂 To, že Chuck neumí hrát je sice pravda, nicméně za to, že natáčí v mém milovaném Dallasu dám 3.

Správní chlapi nosí černou (1978)

Na film s Norrisem slušný. Jediný co bylo opravdu strašný byl Chuckův blonďatej knír a odbarvený háro. To mu fakt nesluší. Ale jinak jako oddechovka dobrá a i ta baba co mu sekundovala se tam hodila. Takže za mě 3 hvězdy a kdo máte rád béčka, doporučuju.

Ruský dům (1990)

Jo, opravdu to je nudné...ale romantické scény Seana s Michelle jsou super, charizma Conneryho k tomu pasuje. A líbily se mi ruské lokace.

Sám proti teroru (1988)

Na Chucka nadprůměr. Konečně vypadá jako člověk co má normální emoce.-)

Úsměvy smutných mužů (2018)

Nemám k chlastu žádnej vztah. Znám pár lidí, co takhle extrémně chlastaj a jsou to trosky, ano je to humus ...ale nelituju je, každý svého štěstí strůjcem. Důvod mých 3 hvězd je ten, že jsem před nedávnem viděla polský film U strážnýho anděla ...a ten na mě zapůsobil o něco víc...no a přiznám se, i ta moje skoro abstinence. Já to chlastání zkrátka nechápu.

Rommel (2012) (TV film)

Jakž takž, ale herce mohli vybrat lepší....

Polda - Probuzení (2016) (epizoda)

Jo...probuzení po tolika letech trapné😉...ale jinak příjemné překvapení.Tenhle humor mi sedne, Matásek se sem skvěle hodí a příjemný je i soundtrack. Zkouknu celou sérii a uvidím...