• Krátkometrážní

Chybička se vloudí (2009) (studentský film)

Dokonalé. Nemá smysl tomu něco vytýkat, pokud by se vůbec nějaká taková výtka objevila.

Reservoir Hogs (2009) (studentský film)

Od předchozího snímku tam je znatelný pokrok.

Rybáři (2009) (studentský film)

Asi nemá smysl víc komentovat. Kdyby byl alespoň lepší námět a scénář, třeba by se toho dalo vykouzlit víc. Ale na takovou školu je to málo.

Černobylské deníky (2012)

Fungovalo to trochu ze začátku. Potom se atmosféra začala kazit. Nejvíce to tu zde kazí především obsazení a jejich kostýmy - takže sledujete spíš bandu "šampónků".

Kuky se vrací (2010)

Je to krásně výtvarně odvyprávěné. Ani mi nevadily pohyby, které bylo příliš umělé - mělo to své kouzlo. Ale v případě dabingu pana Zdeňka Svěráka to nebylo zrovna moc prožité a při jeho slovech se mi trochu zavírala oční víčka, přesto, že je to můj oblíbený herec a scénárista. Trochu mi tam chybělo něco, co by mě víc probudilo a víc zaujalo.

Očistec (2014) (amatérský film)

Velmi mě zaujala myšlenka filmu. Film dovedl v závěru šokovat. Přesto ale dlouhý rozhovor se stejnými záběry prokládanými prolínačkami v každém střihu není to pravé ořechové. Zároveň by se hodil střih na druhého člověka během toho, co jenom poslouchá. Nestříhat to jenom na toho, kdo zrovna mluví.

Kauza perník (2014) (studentský film)

Tak tohle je boží! :D Nemá to chybu.

Divnolidi (2015) (studentský film)

Šíleně dlouhé a obrazové ne příliš zajímavé a dobré. Od FAMO jsem si navykla čekat něco trochu už víc.

Barman není vrah (2015) (amatérský film)

Komediální krimi .. bomba :) sice konec trochu o ničem ale bylo to krásně natočené i zpracované, herecké výkony vynikající!

Šedá cesta (2015) (amatérský film)

Tak já nevím, jestli to není spíš komedie :D Trochu přemýšlím o čem to je? .. Někam jde, ale cestou se potřebuje vys*at a po nějaké době, co to skončilo mi docvaklo, že si zadek vytřel ponožkami? :D