• Krátkometrážní

Katana noci (2014) (studentský film)

Člověk by i věřil, že to je pravda. Dokonale zvládnuté herecké výkony.

15 minut (2001)

Film, který zaujme především obsazením a nás čechy především Karlem Rodenem. Jinak je to film, u kterého jsem si k žádné z postav nevybudovala žádnou citovou vazbu, nebo oblibu - zkrátka každý nějak dopadne a jde se domů.

Fast & Furious RC (2014) (amatérský film)

Mně se to líbilo :D škoda, že autoři nepracovali s barvou - celé by to vypadalo víc drsně a víc jako film, ale je to dobře udělané :D

Kameňák 4 (2013)

Chtělo to přijít s něčím vlastním a ne převzít dílo pana Trošky, myslím si, že Kameňáci by měli patřit jemu a ne někomu, kdo se snaží o diváckou úspěšnost, která byla založena na jeho jménu. Taky to podle toho dopadlo a návštěvnost v kině byla velmi nízká.

Kameňák 2 (2004)

I když je to stejný druh filmu jako jednička (pochopitelně), tak se mi dvojka líbila víc - možná proto, že vtipů ubylo a zbylo víc prostoru na smysluplnější příběh.

Kameňák (2003)

Pro mě je otázkou, do jaké míry je to film. Je to sbírka vtipů, které nás čechy určitě charakterizují, ale film je prakticky bez příběhu. Je to trochu kontroverzní téma, které se otevírá s každým dalším vysíláním, i když nepochybuji, že své diváky si to najde hlavně časem.

Andělská tvář (2001)

70 mil. investice Pomeje - a nízká návštěvnost v kinech se špatným ohlasem u diváků - to omeje.

Slunce, seno, jahody (1983)

Je to česká klasika. Úplný základ naší kultury, humoru, naivity a takové té "křovákovřské" inteligence, která by nám čechům měla být vlastní tak, jako si z ní dovedeme dělat srandu.