• Thriller

Posedlost (1981)

Těžké psycho...

Gymnastka (2006)

Moc krásný a chytrý příběh o vztahu dvou žen, vynikajicí konec a dokonalé vystoupení.

Moonlight (2016)

Já tady tu modrou absolutně nechápu. Byla jsem na film hodně zvědavá, hlavně poté co získal ocenění nejlepšího filmu roku na Oscarech, ale slyšela jsem na něj dost rozporuplné názory. Já bych teda řekla, že ocenění je zasloužené. Film je skvěle propracovaný, nádherně natočený a hlavně má výborný příběh. Někteří psali, že je to nudilo, to mě teda vůbec, film mě od začátku až do konce vtáhl do děje a užila jsem si všechny tři etapy. Málokdy mě právě film, tak vtáhne do děje jako tenhle, takže tím si mě získal. Herecké výkony byly taky excelentní a jsem ráda, že jsem nedala na zdejší hodnocení, díky kterému jsem se filmu trochu obávala a pustila si ho. Ostatním doporučuji to samé, vyplatí se vidět a udělat si vlastní názor.

La La Land (2016)

Na to, že muzikály moc nemusím se mi to celkem líbilo. Taky ale nechápu všechny ty ohlasy, zas taková pecka to podle mě nebyla.. Myslím, že v loňském roce bylo hodně lepších filmů, které nominovány na Oscara vůbec nebyly. Ale jako muzikál fajn, příběh + hudba, nejvíc se mi ale líbilo posledních 10 minut filmu.

Neon Demon (2016)

Ty dvě hvězdičky jsou za celkem slibný začátek filmu, který se proměnil v úplnou blbost.

Suburra (2015)

Trailer mě moc nezaujal a tak jsem se filmu spíše vyhýbala. Když jsem ale viděla, jak ho všichni vychvalujou až do nebes, říkala jsem si, že bych to asi měla vidět. Příště ale teda dám raději na svůj úsudek... Trailer řekne o filmu hodně a je dobré se jím řídit.. Ne že by to byl špatný film, ale uplně mě to minulo, nezaujalo mě to a těšila jsem se na konec. Taky jsem měla strašný zmatek v postavách.. Za mě prostě ne.

Místo u moře (2016)

Silný film a příběh, ale ta délka byla vážně přehnaná.

Stanfordský vězeňský experiment (2015)

Trochu bych to zkrátila, ale jinak moc dobré a skvěle vybraní herci a jejich výkony. Taky oceňuji, že si tvůrci dali takovou práci s výběrem herců, aby byli podobní těm, kteří se experimentu skutečně zúčastnili. A hlavně spolupráci s Philipem Zimbardem, díky které víme, jak to tam asi doopravdy vypadalo. Taky bych do toho nikdy nešla a ještě za blbých 15 dolarů na den...