Volejte Saulovi - Pochůzka (2020) (epizoda)

Tohle už se vyrovná Breaking Bad nejen atmosféricky, ale i kvalitativně. Smekám.

Impérium - Mafie v Atlantic City - Na ztracené (2011) (epizoda)

Takhle nějak si představuju závěr série. Likvidace jedné z hlavních postav, nervózní průběh a navnadění na pokračování (drogy, teoreticky osud Van Aldena).

Rick a Morty - Get Schwifty (2015) (epizoda)

Po nepřesvědčivých epizodách konečně pořádné ždímadlo na smích. Let's get schwifty!

Westworld - Matka vyhnanců (2020) (epizoda)

Tohle jsme potřebovali. Twist na vysoké úrovni (ale zdaleka se nevyrovnává tomu v první sérii) a nejsilnější zbraň zabodnuta mečem Hiroyukiho Sanady. Mám rád, když je na tom zlo o poznání lépe. Tohle je voda na můj mlýn.

Westworld - Parce Domine (2020) (epizoda)

Poprvé nám tvůrci odhalují cyberpunkovo-futuristicky nebušené prostředí a musím říct, že se povedlo excelentně. Jakákoliv interakce ve mně vyvolává domnění, že takhle nějak by to mohlo vypadat (akorát mi tam chybí veganky, feministky a zarputilé ochránkyně zvířat). Aaron Paul mi tam úplně nezapadá (k němu zkrátka ten metamfetamin patří), ale jako postava s příběhem dost pohne a ještě si ho zamiluju. Bernardovo přepínání mezi osobnostmi je famózní a zasloužil by si víc prostoru. Jen mi přijde, že Nolan dal Dolores až přehnané schopnosti. Takhle je jako blonďatý Arnold s krásnou prdelí. Snad si ji Caleb zklidní. Chuťovka pro začátek.

Volejte Saulovi - Ten správnej člověk (2020) (epizoda)

Za Hanka a jeho mexického partnera, co žere žrádlo z koše, jsem moc rád. Naopak mi přijde, že se trošku hledá postava Mikea, ale Gustavo ho později určitě pořádně zaneprázdní. Kim a její dialog s jižanským tvrdohlavem taky potěšily, včetně negativního konce.

Volejte Saulovi - Mág (2020) (epizoda)

Hned ze startu série mi Gilligan připomněl, že všechny dějové linky jsou napnuté jak trenky a každá minuta bude dobrá. Bude sice těžké v tomhle pokračovat. ale dá se to zvládnout.