American Horror Story - Halloween 2/2 (2011) (epizoda)

Celá druhá část Halloweenu byla jen pořádný neuvěřitelný chaos, který přinesl obrovskou porci napětí a zvratů. Well done.

American Horror Story - Dům, kde se vraždilo (2011) (epizoda)

Parádní třetí díl. Jakožto chlap taky musím přiznat, že se mi víc a víc líbí scény s Alexandrou. Ale hlavně ta poslední scéna. Ta byla fakt boží.

Hra o trůny - Za bouře zrozená (2017) (epizoda)

Naprostá paráda od ukecané první půlky přes lahodné Jorahovo "léčení" a ukázkový pussylicking Nathalie Emmanuel až po závěrečnou desetiminutovou řežbu. Bomba.

Volejte Saulovi - Pimento (2015) (epizoda)

Krásná chemie obou dějových linek. Třeba se díky Mikovi konečně dostaneme víc k drogovým dealům a jejich bossům.

Volejte Saulovi - Rico (2015) (epizoda)

Skvělý díl, který se každou scénou zlepšoval až do titulků. "Chuck?" "Yeah."

Zázračná planeta - Série 2 (2016) (série)

VŠECHNY epizody byly dílem něčeho magického nebo snad kurva nelidského. Protože takové kamerové záběry, takové výborné práce zvukařů, takové zrežírování jednotlivých dílů, taková výborně ztvárněná hudba a protože takový skvělý dokument, to jsem zkrátka v kinematografii ještě nenašel. Nikdy bych neřekl, že uvidím lepší cyklus než jedničku, ale zdá se, hrubě jsem se mýlil.

Zázračná planeta - Města (2016) (epizoda)

Kdo by řekl, kolik zvířat se zabydlí v našich největších městech. A po pasáži v Singapuru už vím kam na výlet.