Zázračná planeta - Pláně (2016) (epizoda)

Nejroztomilejší a svým způsobem nejkrásnější epizoda celého seriálu. "I knew it was elephants."

Dunkerk (2017)

Tento hodinu a půl dlouhý napínák představuje Nolanovu genialitu ve filmovém světě. O atmosféře se mi asi bude zdát, protože jsem našel snad jen dvě scény, kdy jsem mohl být komfortně v klidu. Samozřejmě to bylo hlavně díky božímu stupňujícímu soundtracku, ale od toho tam Hans Zimmer je, že jo? Audiovizuální stránka byla taky super (při přeletu Spitfirů, bombardéru nebo při výbuchu torpéda mi málem shořely uši). Co se týče herců, tam toho není moc vytknout (Hardy ani Cillian Murphy nezklamali a Styles velmi příjemně překvapil). Sice tady pár lidí nadává na nepropracovaný příběh (nebo spíš, že žádný příběh nebyl), ale kurva... o co jde? Nolan stvořil další válečnou megapecku, která se může měřit s těma největšíma velikánama. A to ani příběh nepotřebuje. Tleskám.

Zázračná planeta - Pouště (2016) (epizoda)

Lovící pasáže byly jako vždycky skvělé, sarančata byly až nepěkně neuvěřitelné a zlatokrt byl pro změnu neskutečně cute. V tomto případě se mi moc líbily i Diaries.

Kravaťáci - Krize identity (2011) (epizoda)

Dobré případy, dobré dialogy, dobré herecké výkony a kurva dobré Harveyho ego. Není na co si stěžovat.

Volejte Saulovi - 5–0 (2015) (epizoda)

Tak už je to jasné. Epizody, které se budou zaměřovat hlavně na největšího badass dědu seriálové kinematografie budou zkrátka peckovní. Well done.

Kravaťáci - Obchodní finty (2011) (epizoda)

Neskutečná paráda! Každá epizoda lepší a lepší. "Do I think that I'm smarter than you? You're damn right I do!"

Kravaťáci - Výpomoc (2011) (epizoda)

Harvey nám opět ukázal, jak jeho postava táhne celý seriál kupředu. Klobouk dolů.

Zázračná planeta - Pohoří (2016) (epizoda)

Orlí fighty, příběh levhartí rodinky a medvědí otírání o stromy byly neskutečně top! Bezchybné.