Gentlemani (2019)

Začiatok pomaly suchý už som myslel ze to vypnem no potom ako tam nastúpil Colin tak ma to začalo baviť.. Takže za neho 4*

Pod vodou (2020)

Jeziiiiiis niečo vonka jeeeeee aaaaaaaa.... Asi tak

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Vizuálne výborné inak blbosť bez príbehu a tie rozhovory!!!!! Hrôza ako v slovenskom sitkome

Grace a Frankie (2015) (seriál)

Videl som zatiaľ len prvý diel no pobavilo ma to

Mariňák 4: Záchranná mise (2019)

Mne sa ten chlapík ani neviem meno z prison break vôbec sem nehodil.. Tváril sa hrozne drsnacky a to mu nešlo celé to vlastne bolo také tuctove , postavy tiež nezaujímavé a to mam vojnové films celkom rad.. Pre mňa horšie ako epizóda z Seal team.

6 underground: Tajné operace (2019)

Videl som konečne naháňačku ktorá má bavila a rozosmiala... 4* dávam kaskaderom jednu hviezdu chlapovi za nápad z magnetom a ostatok filmu obsahu a tomu všetkému krvavé mu vybuchujucemu okoliu... Bavil som sa napodiv výborne

Zaklínač (2019) (seriál)

Mne to sedí..

Ad Astra (2019)

Nudná nuda proste to je jediné čo na toto môžem povedať tvári sa to ohromne múdro... Psychologické keci bradovi idú ohromne no je to nudné ako swina..

Joker (2019)

To čo popri inom stvorilo Jokera ten nezáujem ľudí, tie priepasťne rozdiely medzi vrstvami a všetko čo spomenul až hrozivo pripomína aj dnešnú dobu... Výborný herecký výkon Joaquina plus ta temnota na pozadí jeho postupného prerodu si zaslúžia odomna 5 stars