Monster Hunter (2020)

Bavil som sa ...a Jovovich akože nestárne či čo ?

Střípky (2021)

Oddychová kriminalka z uz starnucim Denzelom 👍 a slusnym zaporakom v podani Leta

Wonder Woman 1984 (2020)

Otrasná hlupost kde jediné plus je moja obľúbená nádherná Izrael Gadot

Vyšinutý (2020)

Maximuuuuuuuus to dal na pána trochu to reziser strihal ako pri segalovi co sa pri gladiatorovej vahe ani necudujem ale film bol ok taka jednohubka

Dámský gambit (2020) (seriál)

Perfektné zaujímavé aj pre ne šachistov , a krasna hlavna hrdinka

Away (2020) (seriál)

Ale celkom to ujde mne napriklad sedi aj obsadenie

Vychováni vlky - Raised by Wolves (2020) (epizoda)

Toto Scott tak vyspekuloval a prevymyslal ze tomu malo kto rozumie vcetne mna je to nuda proste nic len nuda uz uz som myslel ze premena matky na killer robota bude to prave ...ale nie zas nuda mimozemska zver ? Nuda.. postavy pribeh Fimmel ?nuda

Mulan (2020)

Docela nuda ako krasne prostredie kostými ale dej o nicom nevyrazna hlavna hrdinkankde som stale cakal na nejaky poriadny suboj ,donnie tiez neoslnil .. trocha viac akcne to mohlo byt alebo uz potom viac rozoravkove alebo co ja viem co take priemerne to je ...

Touha po vraždě (2020) odpad!

Dva filmy dnes a dva totálne odpady willis uz zrejme sere na to a ide do hocičoho no a ostatny "herci " 😥😥😥😥 a dej waw ....waaaw no prodte hrozny shit zas

Bojovnice (2020) odpad!

Bože môj filmový priemysel je na tom zle , vojnové filmy su na tom zle tento fim mal snad všetko co môžete neznášať na filmoch o seal a spec . jednotkách... Ako kurva zistil podla tej skalky ze ta voda je hlboka ?