Predátoři (2010)

Člověk jde na to koukat jen z nostalgie, protože předem tuší, že Predátoři jsou založeni jen a pouze na postavě potvoráka s "ty máš ale držku" a laserovým zaměřovákem. Celej příběh je ale naprosto levnej a bezmyšlenkovej recykl jedničky. Proč jsme na jiný planetě? Proč, pokud uběhlo x let, nemaj ty kokoti (Predátoři) lepší zbraně? Co to tam dělaj? Proč maj na ruce ovládání na výbuch vlastní rakety? Celej film je prostě blábol a že hlavním hrdinou je vyhublej židovskej klavírista, to je jen třešnička.

Její případ (2005)

3,5*, komentář bych napsal skoro stejnej jak Lima. akorát ve mně trochu během filmu rezonovala pochybnost, zda celej ten problém, kterej měla hrdinka s chlapama, nebyl definovanej tím násilím z mládí ve škole, to by shodilo celej film:) ale asi ne, to bych byl zlej šovinista.

Útěk do divočiny (2007)

Přemoudřelej pubertální asociál jde riskovat život životem v přírodě a mele u toho pseudofilozofický formulky. Jeden z mnoha, akorát že tenhle nakonec sežere špatnou kytku. Ta postava šla mimo mě, tudíž mě neoslovil ani její příběh. A dehonestace rodičů hlavní postavy byla trochu přehnaná.

Na odstřel (2009)

Konspirační drama z novinářského pohledu a dobré tempo? Ano, jde to dohromady. Russell Crowe hraje slušně, režie výborná, závěrečná pointa trochu banalizuje zajímavej příběh, ale ok.

Highlander (1986)

Ne, neměl jsem na to znova koukat, zkazil jsem si dětskou chiméru. Ten film je fakt špatnej, scénář je naprostej salát bez logiky, odpovědí, samej flashback. Herci špatný, triky zastaralý. Zůstává jen zábavnej námět a nostalgie. Ale zodpovědně to není na víc než dvě.

Přešlapy (2009) (seriál)

Je to vtipné, příjemně zahrané, bohužel ale převzaté. Novotný je dokonalej.

Lucky (2005)

Zpracování má Edgerton opět na výbornou a tak unese i slabou pointu. Pavouk je lepší.

Opičí král (1986) (seriál)

to se ani nedá hodnotit, to je kategorie sama pro sebe. nejhorší z nejhorších, ale fascinující.

Strážce noci (1981) (seriál)

Abych hodnotil, musel bych to po těch 22 letech zase vidět. Ale vzpomínky na tlusťocha, co předstírá skákání po střechách a propichuje padouchy skrz papírový stěny, jsou příjemné. Tenthle seriál zatim skutečně nejde nikde sehnat a i na netu obecně je o něm málo informací. V originále 24 dílů, jak tvrdí japonská wikipedie, ze který ale víc nepřečtu.